Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pótfelvételinél hogy lehet...

Pótfelvételinél hogy lehet kollégiumba jelentkezni?

Figyelt kérdés

Sajnos pótfelvételiznem kellet, de szerintem most biztos bejutok. Kollégiumba szeretnék jelentkezni csak nem tudom hogy ez hogyan megy, és meddig lehet. A pótfelvételi eredményeit augusztus második felében hirdetik ki.

Nagykanizsai Pannon egyetemről van szó!


2016. aug. 4. 20:53
 1/2 anonim ***** válasza:
39%
Sehogy. Pótfelvételin csak költségtérítéses helyek vannak, költségtérítéseseknek pedig szinte soha nincs kollégiumi hely. Meg lehet próbálni, hogy feliratkozol a kollégiumi várólistára, ekkor - ha költségtérítésesek egyáltalán kaphatnak kolit - év közben van esélyed bekerülni.
2016. aug. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Kolitól függ, az én volt koleszomba nagyon sok önköltséges is bekerült, volt akinek egy hét alatt lett helye, viszont van ahol tényleg hosszú várólista van.
2016. aug. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!