Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szegedi Tudományegyetemen...

Szegedi Tudományegyetemen melyik kollégium a legjobb?

Figyelt kérdés
Kari kollégiumok sajnos nem jönnek számításba. Nem tudok dönteni, szóval minden vélemény érdekel.

2017. júl. 26. 13:34
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
24%

Sz.r kupac az egész. Én inkább órákat szoktam utazni mint hogy koli.

Na de a mindennek a legalja a károlyi.. lepukkadt s.rkupac tele piálós és egyéb élvezeti tevékenységet végző egyetemistával. Bár ha azt se tudod már este 8 ra hogy hol vagy biztos szuper. A többi csak simán lepukkant.

Talán az öthalmi ami úgy jó de ugye ott is csak az új épület ahol még simán egy helyre kerülhetsz valami piás semmire kellővel..de mivel új vagy tuti a régi épületbe nyomnak be mivel az újba a csókosok kerülnek szóval megint ott vagy hogy egy lepukkadt valamiben kell élned. Én megpusztulnék ha újra kolisnak kellene lennem.

2017. júl. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
87%

Első: Na te is tipikus olyan ember vagy, aki nem bírja kihasználni az ölébe hullott lehetőségeket. 6 évig voltam egyetemista, mint perce öröm volt számomra és a legszebb időszak az életembe, pedig az egyik legnehezebb szakra jártam. Sz.r lehet neked, hogy semmi sem jó neked.


Egyébként kérdező, attól fogy mi számít neked jónak. Vkinek a károlyi az ideál, mert szereti, ha sok ember vesz körül és mindig zajlik az élet, de egy antiszoc ember nem szeretné azt a helyet. Herman közepes, csendes helyen van, kevesebben vannak, nem extra modern, de nem is lepukkant. Eötvös és Móra is jó. Öthalmi szinte alegjobb, kinézetre, de messze van nagyon és mivel kb. olyan mint egy albérlet, nehéz is bekerülni.

2017. júl. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Legalább már tudom, hogy melyik a legrosszabb. Nem vagyok bulizós, a csendes helyeket jobban szeretem.

Móra és Ötthalmi a két "jelöltem", mindegyikről olvastam jobbat-rosszabbat.

2017. júl. 26. 13:54
 4/27 anonim ***** válasza:
78%
Én is az vagyok pár éve és még az is leszek és tök jó egyetemistának lenni. Amúgy 1 évet lehúztam a koliban de csak idegesség volt meg hasonlók... hidd el nagyon jó amikor az öthalmiban olyat fog ki az ember még csak nem is a károlyiban aki 1. iskola kerülő de mégsem rúgták ki azóta sem a koliból...érdekes. 2. üvölteti a zenét ha zavart minket akik még ott voltunk ha nem 3. oda vitte a lepukkant haverjait akik hát hogy is mondjam... 4. ki a fene akar idegen fiúkkal egy szobában élni? szerintem senki szóval ez nem jó nem jó kérdése hanem az hogy ki mit visel el... de szerintem keress fel egy munkásszállót ha oda vagy az ilyen helyekért.
2017. júl. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
50%
Öthalmiban amúgy arra vigyázz hogy ne kerülj olyannal egy szobába mint én... Az hogy messze van is kérdéses főleg hogy azóta lehet több busz is jár (10 perc a mars tér) ha csak nem vagy csontrészeg aki nem tud 2 perc sétánál többet akkor az nem távolság busszal. Na mindegy ha bekerülsz az újba az jó na de a régi az nem egy nagy szám.
2017. júl. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Én albérletben laktam, mivel engem egyik kollégiumba se vettem volna fel, mert közel is lakok és csórók se vagyunk, de ugyanilyen lakótársam itt is volt. Pedig én lány vagyok és a lakótársaim is azok voltak, 1X laktam együtt 1 évig fiúval, ő volt a legnormálisabb. Az egyik albérletből a csaj kirúgatott, emrt dagadt volt és nem bírta elviselni, hogy mi jól elvagyunk a barátommal, ezért a főbérlőnek hazudozott össze-vissza. Ilyen mindenhol kifoghat az ember, nem csak koliba. Azért a munkásszálóval összehasonlítani meg nevetséges.
2017. júl. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
74%
"Na de a mindennek a legalja a károlyi.. lepukkadt s.rkupac tele piálós és egyéb élvezeti tevékenységet végző egyetemistával." Tele piálós egyetemistával, juj.... mert mit vártál, te majom? :D
2017. júl. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

A sétával sose volt bajom, suliba is mindig gyalog jártam (~2km reggelente, legalább nem híztam el). Annyira csontrészeg se voltam, hogy ne tudjak 2-3 kilométert gyalogolni, szerintem ezzel nem lesz probléma.

Köszönöm az eddigi válaszokat, jöhet több is :D

2017. júl. 26. 14:21
 9/27 anonim ***** válasza:
17%
Amúgy a nagy koli védők mondják már el nekem hogy egy olyan akinek 0 teljesített egyetemi féléve van mi a görcsöt keres alsó hangon 4 éve a kollégiumban? Vagy haveri alapon megy?
2017. júl. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
74%

Én a Károlyiban voltam 4 évig (Mórában voltak annyira jó arcok, hogy elutasítottak - miközben nálam alacsonyabb pontszámmal rendelkezőket felvették). A korábbi okoskodó válaszadó irreális sztorijaihoz hasonló történetek miatt félve iratkoztam be, de egy nagyon nagyot csalódtam pozitív irányba. Amit neten összeirogatnak arról a helyről...kb a fele sem igaz, a másik fele meg ki van színezve. Nem a legkönnyebb szakok egyikén voltam és nem is nevezném magamat partyarcnak (sőt, introvált vagyok). Viszont 800 ember között mégis megtaláltam a saját baráti körömet.


Akármelyik kollégiumba mész, kompromisszumokat kell kötni. Ha valaki nem tud a Károlyiban megmaradni, akkor másik koliban se fog tudni (mégis milyen indok az, hogy "idegen emberekkel kell egy szobába aludni?", mégis mit vártál egy kollégiumtól, hogy külön lakosztályod lesz 10.000 Ft-ért?). A tanulás mindig csak rajtad múlik.

2017. júl. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!