Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha véletlenül rossz képzést...

Ha véletlenül rossz képzést jelöltem első helyen és felvettek, akkor van lehetőségem átmenni a második helyen megjelöltre, ha az ugyanazon az egyetemen folyik?

Figyelt kérdés

2017. júl. 26. 14:19
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos így jártál. Két lehetőséged van: 1. Elkezded fizetősen 2. Nem kezded el. Harmadik opció nincs.
2017. júl. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát, annyit tehetsz, hogy nagyon jól tanulsz majd és amint lehet átkéreted magad államira. Vagy jelentkezel jövőre újra :/
2017. júl. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hisz ahova át akarnál menni, ott feltöltik a "helyedet" mással
2017. júl. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
89%

Még lehet reménykedni, hogy hátha úgy alakulnak a ponthatárok, hogy államira kerülj be mégis, nagyon mást sajnos nem lehet csinálni.

Ha elkezded fizetősön, egy félév után átkérheted magadat államira, ha olyan az átlagod, ahogyan előttem is mondtak, és ha államira simán elég a pontod, akkor felvételizhetsz újra, így maximum két félévet kell kifizetned, és utána ugyanúgy folytathatod.

Ha bejelölted önköltségesen is, lehet (bar én nem tudhatom), hogy egy ilyen összeget még bele tudsz kalkulálni az életedbe. Aztán legyen ez tanulópénz arra, hogy legközelebb jobban oda kell figyelned a dolgaidra, sajnos ezzel jár a felnőttlét. :)

2017. júl. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hogyan lehet elnézni ilyet, én miután megkaptam az érettségit, hetente többször, volt hogy majdnem minden nap beléptem és ellenőriztem hogy minden rendben van-e. De előtte is havonta többször.
2017. júl. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

"véletlenül rossz képzést jelöltem első helyen"


Mikor kellett először leadni a jelentkezést? Asszem február közepe környékén volt. Vagyis volt majdnem 5 hónapod észrevenni és kijavítani. És b#&zdmeg 2 héttel az utolsó módosítási határidő után jut eszedbe, és még most sem hivatalos úton érdeklődsz, hanem kiírod gyakorikérdésekre. Zseniális vagy. Komolyan.

2017. júl. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha elkezded fizetősön, egy félév után átkérheted magadat államira


hát ez kb esélytelen.

2017. júl. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Honnan veszed azt, h hivatalos úton nem érdeklődök?
2017. júl. 26. 18:36
 19/22 A kérdező kommentje:
Hát még az én ku@@@ anyámat, h merem feltételezni, h mond valaki itt valami olyan opciót, amit esetleg nem vettem figyelembe.
2017. júl. 26. 18:39
 20/22 Estádio de Felchút ***** válasza:
100%

Kiskoma, az egyetemi felvételit nem a kocsmában 2 feles közt kéne 2 perc alatt intézni. Ha egy ilyen fontos dologba belesz*rsz, mi lesz veled később?

A választ már megadták.

2017. júl. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!