Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha egy szak ölköltséges és...

Ha egy szak ölköltséges és állami támogatott részére ugyanannyi a ponthatár, akkor az mit jelent?

Figyelt kérdés
Ahova jelentkeztem, ott az ANA és ANK minimum ponthatára ugyanannyi. Ez mit jelent? Aki ezt eléri, azt mindenféleképpen államira veszik fel? Vagy felvesznek mondjuk 80 főt és közülük pl. a 20 legtöbb ponttal rendelkező kerül be csak államira?

2017. júl. 26. 20:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Azon vagy benn, amit elsőre megjelöltél, a másikkal ne törődj.
2017. júl. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Nem, arra veszik fel, amit jelölt. Ha neked az állami van előbb, arra, ha a ktg, arra.
2017. júl. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Csak az államit jelöltem meg, az önköltségeset nem.

Akkor ha a ponthatár felett vagyok be is kerültem? (Egyébként 384 pontom van, ahova jelentkeztem oda meg 328 kell. De ezt nem értem, hogy miért kell ugyanannyi az államira meg az saját finanszírozásúra is? Gondolom mindenki az államit jelöli meg elsőnek, így arra nagyobb lehet a jelentkezés, így logikusan annak magasabb ponthatárral kellene rendelkeznie, nem?)

2017. júl. 26. 20:35
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Van, aki nem jelöl államit.
2017. júl. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
38%
Miért jelölné mindenki az államit? Aki már elhasználta az állami féléveit, az nem fogja az államit választani. Miért ilyen életképtelenek a mai 18 évesek?
2017. júl. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%
#5-ös Talán azért, mert náluk még nem állhat elő ilyen helyzet.
2017. júl. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
36%
És? A tudatlanság nem jogosít fel semmire. Én is tudtam annó, hogy miért van ez és azt is, hogyha elértem a ponthatárt felvettek. Azért durva, hogy már az ostobaságot is meg akarja vki magyarázni...
2017. júl. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem pedig az dühítő, amikor valaki semmi mást sem tud, mint másokat kritizálni.
2017. júl. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
10%
Kritizálni? Tudod te mit jelent ez a szó egyáltalán? Mert hogy nem ezt, az is biztos. Tudod te milyen idegesítő az ostoba embereket hallgatni egész nap, aztán meg hallgatni, hogy fel vannak háborodva, hogyha vki kijavította őket?
2017. júl. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
64%
Áruld már el, mit csinálsz az életben azon kívül, hogy szerda este 9-kor nincs jobb dolgod, mint itt dühöngeni a GYK-n? Nincs családod, hobbid, munkád, hivatásos megmondó vagy? Offline is van élet. És már újra kapható a Xanax.
2017. júl. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!