Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kit hova vettek fel és hány...

Kit hova vettek fel és hány pontotok van?

Figyelt kérdés
+1 van valamilyen plusz pontotok pl nyelvvizsgából vagy valamiből?
2017. júl. 27. 14:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
424 pontom van, az ELTE-re fizika szakra vettek fel (az volt az első helyen), ami a +1-et illeti, nyelvvizsga 28 pont és emelt 50 pont (matekból emelteztem) szóval 78 plusz pont.
2017. júl. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
404 ponttal Semmelweis ETK, mentőtiszt. 28 pont angol nyelvvizsgáért, a többi az érettségim duplázása. De csak 363 lett a ponthatár
2017. júl. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
6-os véleményével én sem értek egyet.. Még anno jópár évvel ezelőtt Szegeden a TTIK-n molekuláris bionikára felvételiztem, 340-350 ponttal bejutottam (akkor is, mint most, 280 körül volt a ponthatár). 1 félév csúszással fejeztem be, pedig azért volt nálunk is olyan, amivel küzdeni kellett.. Jó kis analízis.. Pedig előtte 12 évig 4-5-ös matekos voltam. A pontszám nem jelent semmit. Ezek nincsenek összefüggésben. Más a követelményrendszer, más a stílus, sok minden változik. Inkább azok befolyásolják a dolgokat. Nálunk a TTIK-n amúgy is az a mondás hogy könnyű bekerülni, bentmaradni annál nehezebb..
2017. júl. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

BCE GTK 463 ponttal.

Pluszpontok: emelt, angol C1, német B2 => 90. A korábbi években egyébként ez 100 lett volna, ezért az itt elvesztett 10 pontot máshonnét kellett összekuporgatnom.

2017. júl. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!