Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szent Lászlósok! Titeket...

Szent Lászlósok! Titeket mennyivel vettek fel, milyen szakra?

Figyelt kérdés

2017. júl. 27. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Oh de fura ilyen kérdést látni a sok egyetemi mellett :D

Fhu, rég volt már...83 pontom volt a központiból, meg 13 az angol szóbeliből. Szóval 96/120 és erre jött rá ha jól tudom a 30 pont tanulmányi. Na arról már tényleg fogalmam sincs :D Emelt angolra mentem, 49.voltam az ideiglenesen, az elsők között jutottam be azt tudom (akkor még volt spec angol is, a legtöbben azért estek ki előlem mert oda mentek). Az osztályban átlagosan 65-75 pont volt a központi felvételi, én írtam a legjobbat tudtommal.De ennyivel be is lehet kerülni szerintem bármelyik osztályba (kivéve a bioszt,oda azért több kell). Persze sok mindentől függ, lehet könnyű lesz a felvételi és az országos átlag 60 fölött lesz, akkor viszont tényeg jól tud jönni egy 80 feletti központi :D Drukkolok hogy sikerüljön, én imádtam oda járni, szerintem hamar vissza fogom sírni :D Ha bármi kérdésed van még, nyugodtan írj!

2017. júl. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Idén felvételiztem Biosz-kémia tagozatra 76 pontos központival,max hozott pontokkal,max szóbelivel. :)
2017. aug. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Az osztályomban legtöbben 75 felett írtunk, de van aki 70-et írt és így is felvették.De nagyon sokat számít ,hogy a központi mennyire volt nehéz, és ,hogy a többi tanuló aki ide jelentkezik mennyit írt. Sok sikert!:D <3
2017. aug. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

78p-és a vitt pontok szinte max volt így voltam 40ik az ideiglenesen :)

olaszos vagyok

2017. szept. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!