Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SZTE-n van testnevelés óra?

SZTE-n van testnevelés óra?

Figyelt kérdés

Most fogok kezdeni JGYPK-n és érdekelne kell e felvenni tesit? Ha igen ki lehet váltani? Mondjuk veszek egy úszás bérletet és eljárok néha néha?

Gimiben utolsó két évben felmentett voltam, gerincem miatt.. szóval szeretnék mozogni, de az úszás lenne a legjobb számomra, de azt csupán úgy élvezem ha akkor és olyan tempóban csinálom ahogy nekem jól esik. Ilyenkor sokkal többet is teljesítek, mint ha a "nyakamon ülnek" :)

18/L



2017. júl. 29. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:
97%

Két félév kötelező, orvosi papírral felvehető helyette gyógytesi.

Egyébként amit eddig testnevelésnek ismertél, azt felejtsd el. SZTE-n válogathatsz úszástól teniszen, korcsolyán át falmászásig, sportlövészetig mindenből, csak időben vedd fel a kurzust, mielőtt betelik.

2017. júl. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

De akkor úgy is lehetséges, hogy veszek úszás bérletet és akkor megyek amikor kedvem támad heti 2x mondjuk?

2017. júl. 29. 13:32
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Vagy ha jarsz valahova orvoshoz pl evi egyszeri ellenorzesre es rairatod hogy o felmentest javasol siman megadjak es annyival kevesebb ido megy el a lenyeges targyaktol :) Persze ha uszni szeretnel ussz nyugodtan csak egy lehetoseget mondtam
2017. júl. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszoló jól írta, két félévet kell teljesíteni. Az úszást csak ajánlani tudom, én mindkét félévet abból csináltam meg. Először is az csak 45 perces ellentétben a legtöbb tesiórával, másrészt pedig teljesen kötetlen. Nálunk általában annyi volt, hogy mondta a tanár, hogy ússzunk le 1000 métert (néha hozzátette, hogy abból legyen két hossz hát, vagy valami hasonló), aki végzett, mehet. Óra végén meg beírta a neved. Jegyet nem kapsz rá, annyi a félévi értékelés, hogy teljesíted, vagy sem- és ez gyakorlatilag csak attól függ, hogy ott voltál-e, és ténylegesen csináltál-e valamit. De attól abszolút nem kell tartanod, hogy a "nyakadon ülnek" majd :)
2017. júl. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :)
2017. júl. 30. 03:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Vannak sokkal mókásabb tesik pl: teke. Alapból nem egy olcsó mulatság azért szerintem és nagyon modern pálya van, tanár is laza.
2017. aug. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!