Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen papírok kellenek a...

Milyen papírok kellenek a szoctámhoz?

Figyelt kérdés
A moduloban kell majd valamit kitölteni, de nem enged senki belépni, így meg nem tudom mit is kellene megszerezni. Gondolom én, hogy a szüleim kereseti papírja kell, hányan élünk itthon.. és ennyi?

2017. júl. 30. 17:50
 1/6 anonim válasza:

Engem sem enged belépni,de tudom mi kell.

Nyilatkozat az egy háztartásban élőkről,szüleid jövedelem igazolása,lakcím kártyák fénymásolata,ha van testvéred akkor az ő jogviszonyát is igazolnod kell: vagy az érvényesített diákigazolványának mindkét oldala szkennelve vagy iskola látogatási igazolás.

Remélem tudtam segíteni :)

2017. júl. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Kifelejtettem,hogy ha hátrányos helyzetú vagy azt sem árt csatolni.
2017. júl. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi igen! :) Még egy olyan kérdés, hogy ugye albérletet is meg kell jelölni,meglehet.. De majd csak aug második felében lesz szerződésem..talán megoldhatnám előbb is, de hogy járok jobban? Ha azt jelölöm, hogy Elsős hallgató vagyok és az eltartómmal élek vagy úgy ha albérletben? Mert ugye ha az előbbi akkor az majdnem 300 km, de ha albérlet akkor meg a kiadásokat emelné.. Szóval nem tudom, hogy járnék jobban..
2017. júl. 31. 18:17
 4/6 anonim válasza:

Attól,hogy albérletben fogsz lakni még gondolom a szüleid fognak "eltartani" szóval igazából jó az elsős hallgató vagyok,szüleimmel élek,mert az a mostani helyzetedet fedi. Ha viszont önfenntartó leszel az albérletben,vagyis ha ezt akarod,akkor arról is kell igazolás/nyilatkozat,illetve kelleni fog,hogy oda legyél legalább ideiglenesen bejelentve->lakcímkártya szkennelés, valamiféle jövedelmedet is kell igazolnod....

Az egyetem igazából nem nézi neked mennyi a kiadásod,ők azt számolják mennyi az egyfőre jutó jövedelem egy hónapban.

Remélem ez így valamennyire érthetőnek minősül,de ha nem vagy benne biztos nyugodtan írj az EHÖKnek. Van külön juttatási és térítési referens,neki célszerű.

2017. júl. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen tökéletesen érthető! :)

Köszönöm szépen!

2017. júl. 31. 22:49
 6/6 anonim válasza:
Igazán nincs mit :) Szólj,ha kellek még :D
2017. júl. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!