Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az állatorvosi egyetemre...

Az állatorvosi egyetemre milyen könyvek kellenek? Kaptok erről listát? Tudom, hogy van ez az állatorvosi tankönyves kiadó, de honnan tudni, melyik könyv kell? Mindenki veszi saját döntése alapján vagy megmondják, hogy melyikre van szükség?

Figyelt kérdés
2017. márc. 23. 17:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenhol úgy van, hogy év elején az első előadáson vagy gyakorlaton elmondják, hogy milyen tankönyvek kellenek/ajánlottak. Legalábbis nálunk így volt (orvosi).
2017. márc. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az egyetem honlapján minden kurzus leírásánál van kötelező és ajánlott irodalom (de ez nem feltétlenül fedi azt, ami tényleg kell).

Kevés tárgyból van "kötelező könyv", inkább egyetemi jegyzetek vannak, különben is, rád van bízva, mit veszel meg. Meg van egy csomó jegyzet innen-onnan. Vannak tárgyak, amiből a legjobb a kiadott előadásanyagok alapján készülni, meg vannak olyanok, amikhez feltúrsz egy csomó könyvet, és akár témakörönként más-más könyvet választasz ki, amiből tanulsz.

De a könyvesboltos is megmondja, mi a "hivatalos" vagy mit szoktak leginkább használni, ha rákérdezel.

2017. márc. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!