Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen 1 mérnöki szakon...

Egyetemen 1 mérnöki szakon mennyit kell tanulni kb 1 nap/1 héten?

Figyelt kérdés

2017. aug. 1. 00:37
 1/8 anonim ***** válasza:
70%

Kell? Semennyit.

Tudni kell.

Innen meg egyéni de elég nagy szórásban..

2017. aug. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sokat. Hogy konkrétan mennyire sokat, az függ attól, hogy milyen mérnök, melyik egyetemen, melyik félév, a félév melyik időszaka... stb. és akkor még említést sem tettünk a személyes képességekről. Nehéz erre a kérdésre egzakt választ adni.
2017. aug. 1. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek napi 1 órát és van akinek napi 10 órát. Embertől függ, így nincs jó válasz a kérdésedre.
2017. aug. 1. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem lehet így behatárolni, mint középiskolában. Valamikor semmit, valamikor 10 órát. Függ a félévtől, szaktól, zh időszaktól és persze tőled.
2017. aug. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
kozepsuliba kb semmit se tanultam/gyakoroltam matekra csak az oran valo figyeles es sima 5 voltam , habar kozepsuli es egyetem az eg es fold
2017. aug. 1. 11:16
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én a helyedben ilyenre nem alapoznák:D Az egyetemen jóval nagyobb a tananyagmennyiség, amit 1-1 órán leadnak. Igaz, én nem mérnöki szakon vagyok (bár még mindig nem mindegy milyen mérnök), hanem informatikán, de nálunk az órán nem lehetett elsajátítani azt a szintet, amivel meglenne akár a kettes is (ez meg egy másik ok, egyetemen a kettes nem 20%-tól van meg, hanem 50-60%-tól).
2017. aug. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ja tudom azért is mondtam hogy erre nem alapozok :D bár annyi előnyöm van hogy deriválni meg integrálni megtanitottak meg értem is hogy mire jók, de ezt a 2-t is sztem lezavarják 1 hét alatt :DD én is mérnökinfóra megyek , programozni nem tudok szóval sztem amiatt fogok én több órát gyakorolni 1 nap :D
2017. aug. 1. 12:47
 8/8 A kérdező kommentje:
bocs javitva, most látom hogy nem mérnökin vagy hanem infón, akkor nem énis hanem én* :D
2017. aug. 1. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!