Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A matek érettségit hogyan...

A matek érettségit hogyan lehet megírni 90% felettire?

Figyelt kérdés
Nyilván tudni kell az anyagot, de hogyan gyakoroltok rá azon kívül, hogy az előző évi érettségi feladatokat megoldjátok? Középszintű és emelt szintű érettségi is érdekel. Mindig is foglalkoztatott, hogy miként lehet alacsony hibaszázalékkal megcsinálni feladatokat viszonylag rövid idő alatt és hogy miként lehet fejleszteni azt, hogy az ember úgymond minél könnyebben és gyorsabban átlássa az összefüggéseket egy adott problémára vonatkozóan.

2017. aug. 2. 01:26
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

van egy csomó előre megadott témakör, és egy hozzá kapcsolódó 'tételsor' ami nyivános

ezeket kell ismerni, és sokat gyakorolni


ennyi a titok

2017. aug. 2. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
+ Nagyon oda kell figyelni. Nekem a legtobb pontos feladat maxos volt, de a legelso konnyu 2 pontos feladatot elrontottam,mert kapkodtam
2017. aug. 2. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%

Középszinten simán lehet 90+ %ot írni.

Be kell gyakorolni a feladatokat, és figyelni a feladatleírásra. Nem árt az emelt szintű anyagot is tudni valamelyest, illetve kevésbé gyakran előforduló tételeket tudni pl koszinusztétel vagy trigonometrikus azonosságok.


Emelten már kicsit más a helyzet, ott gondolkozni is tudni kell illetve az emelt szint tételeit csuklóból alkalmazni. Itt már problémásabb a 90+%.

2017. aug. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Estádio de Felchút ***** válasza:
66%
A mostanit? Röhögve. Még az "emelt", illetve annak csúfolt érettségi is vicc kategória.
2017. aug. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Tom Benko ***** válasza:
100%
Ésszel
2017. aug. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!