Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Újra felvételi esetén (ehhez...

Újra felvételi esetén (ehhez új matek emelt érettségit írtam) a kis papírt fel kell töltenem a felvire?

Figyelt kérdés
Tavaly érettségiztem, idén pedig újra felvételizek és ehhez új matek emelt érettségit írtam. Az érettségi bizonyítványt nem kellett feltöltenem, mert 2006 utáni. Az idén kapott papírt (a matek emeltről) vajon fel kell töltenem, vagy azt sem?

2017. jún. 30. 10:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt se kell szerintem, azt ugyanúgy kinézik az adatbázisból.
2017. jún. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem ártasz senkinek ha felnyomod azt is a dokumentumok közé, biztos ami biztos. :D
2017. jún. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tavaly én feltöltöttem.
2017. jún. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló: tavaly még az érettségi bizonyítványt is fel kellett tölteni, nem az adatbázisból nézték ki.


Kérdező: én úgy tudom nem kell a tanúsítványt se feltölteni

2017. jún. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2017. júl. 1. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!