Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Attól, hogy az SZTE Modulo...

Attól, hogy az SZTE Modulo platformja "szarakodik" (már bocsánat), a Móra koli címére még elküldhetem a motivációs levelemet, a fényképeimet a válaszborítákommal együtt, vagy inkább majd azután, ha a Modulo megjavul?

Figyelt kérdés

Bocsi, ha egy kicsit bonyolult. Csak annyira idegesít, hogy pár napja a Moduloba még belépni sem lehetett, most meg bár be tudtam lépni, a szocális helyzetfelmérő meg a kollágiumi pályázati űrlap még mindig nincs fent. Remélem, ezért majd a határidőket is ki fogja picit tolni. Esetleg van itt más is, aki emiatt bosszankodik? Ja, és ugye a Mórába szeretnék majd jelentkezni, az oldalukon meg írták, hogy motivációs levél meg miegyéb szükséges. Akkor még ennek az elküldésévelis várjak? Tudom, valószínűleg őket kéne rről megkérdeznem, hisz' pontosabb információkkal szolgálhatnak, de reménykedem, hogy jár valaki hasonló cipőben és talaán tud is segÍteni.

Köszönöm!



#kollégium #SZTE #Modulo #felsőoktatás. Szeged
2017. aug. 2. 18:58
 1/3 A kérdező kommentje:
az elgépelésekért bocsi, tudom, nem kifogás, de telefonról vagyok
2017. aug. 2. 19:02
 2/3 anonim ***** válasza:
Általában úgy szokás, hogy akkor kell elküldeni a levelet, amikor beadod a jelentkezést a Modulo-ban. Mivel viszont ilyen helyzet állt elő el lehet küldeni. Biztos meg fogják hosszabítani a jelentkezést, de menj biztosra és akkor te is nyugodtabb leszel.
2017. aug. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2017. aug. 3. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!