Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi bele szólása lehet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi bele szólása lehet? Most megyek át a változásokon cicijim nőnek, meg jött a menstruációm és kezdetét vette az első "NAGY" szerelem. Egy tanár mikor szólhat bele a szerelmi vagy más ügyeimbe?

Figyelt kérdés
Vagy ha a kezemre van írva valami azt hiszi hogy puska, megnézi és a szerelmem neve van ráírva akkor mit tehett? Mondjuk a tesitanár kivételezhet velem ha megjött?Az osztályfőnök bele szólhat? Ha igen akkor miért és mikor?
2009. dec. 12. 16:42
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Előre is köszi!
2009. dec. 12. 16:44
 2/11 anonim ***** válasza:
hát max megbeszélheti veled a tanár de nem tudom hány éves vagy és hanyadikos ? amúgy ha meg van a menstruációd akkor a tasi tanárnak ha megmondod akkor nem kell tornáznod legalábis nálnuk ezt modnta 5. év elején a tanár
2009. dec. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ja de amúgy sztem nem érdekli a tanárokat hogy miket irkáltál rá
2009. dec. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
11 éves,5-es kösz meg kérdezem a tesitanár!:D
2009. dec. 12. 16:47
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
már megint Te-.-"
2009. dec. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%
Szia. Ha megvan akkor attól nyugodtan tesizhetsz.Mivel a mozgás enyhíti a görcsöt. Tesi tanár vagyok és nem 1* jöttek oda hozzám a gimnáziumba a lányok hogy megvan tanárnő úgy hogy nem szeretnénk tesizni. Én senkivel se kivételezek és sok kollégám szerintem így van ezzel.
2009. dec. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A mi tesi tanárunk nagyon jófej és van egy 15éves lánya is így talán engedi.
2009. dec. 12. 17:19
 8/11 anonim ***** válasza:
39%
továbbra is az a válasz erre a kérdésre, h senkinek semmi beleszólása ebbe, pláne a tanároknak. nyugi már :)
2009. dec. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. dec. 12. 22:12
 10/11 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem azért ebben a korban, sokkal toleránsabbnak kell lenni a lányokkal, a gimi az már más, mármint tesi óra szempontjából mondom. Nekem amikor először megjött szörnyű volt, nemhogy tesizni nem akartam, de még otthonról kimozdulni sem, és mivel nem használtam még tampont, folyton átáztam, félre folyt, nagyon ciki lett volna a többiek előtt a tesi öltözőben átöltözni. Szóval én elég nehezen kezeltem ezt a dolgot, és nehezen szoktam meg, hogy ez természetes dolog. Szerencsére nálunk a tanárok nagyon toleránsak voltak. Mire gimibe mentem, már nem volt gond.
2009. dec. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!