Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SZTE-re a beiratkozás, hogy...

SZTE-re a beiratkozás, hogy történik?

Figyelt kérdés

Coospacen láttam egy olyant, hogy mondjuk augusztus 28.-án A-CS-ig reggel 8:00-ra kell menni.. de ide az van írva, hogy I.félévi tanévindító tájékoztatás. Ez akkor nem a beiratkozás, igaz?

Beiratkozáshoz meg azt találtam, hogy egy táblázat és aug 28 és szept 2 között be vannak írva a karok délelőtt délután. Ha nekem kedd reggel kell mennem az I. félévi tanévindító tájékoztatásra akkor beiratkozni mehetnek az nap délután?


A beiratkozásra kell időpontot foglalni úgy tudom.



2017. aug. 2. 22:16
 1/1 anonim ***** válasza:

A tájékoztatásnak semmi köze a beiratkozáshoz, kb. úgy kell elképzelni, mint gimiben az évnyitót. Nem tudom, milyen szakra mész, nekünk orvosin annyi volt, hogy elmondták, hogy mekkora út áll előttünk meg egyéb mélyen szántó dolgok :D

A beiratkozáshoz úgy emlékszem, időpontot kellett foglalni, nyilván érdemes akkorra foglalni, amikor amúgy is arra jársz, ez a tájékoztató cucctól független. Ha neked így kényelmesebb, elintézheted mindkettőt egy napon.

2017. aug. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!