Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudnátok mondani/ajánlani...

Tudnátok mondani/ajánlani kollégiumokat Budapesten? Olyant, ami nem egyik egyetemé pl.

Figyelt kérdés

Levelezős vagyok. Így is járna kollégium vagy olyan szállás vagy micsoda ahol egyetemisták vannak hosszú ideig?

És kb milyen árban jönne ez ki?


Pls help >< Abszolút nem vagyok képen :D



2017. aug. 3. 23:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Magánkollégiumok, de kb 0 esélyed van rájuk. Levelezősként meg általában nem jár koli, pláne nem pesten, ahol sokszor azokat se veszik fel koliba, akik 50-60kmre laknak.

Tehát marad 1 szoba bérlése, egy nem lepukkant, jó helyen lévő szoba 60-70 ezer forint/hó.

2017. aug. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy igy jár bármi kollégium is. Magánkollégium sem jo a te esetedben, mert gondolom nem akarsz 50 ezret kifizetni, ott nincs csak havi dij, ennyi erövel albérleti szobát is kivehetnél.


Nálunk a kollégiumban és a szomszédos kollégiumban is van vendégszoba, 2500Ft/fö/éj áron. Ha csak minden szombati napra kell szállás, akkor szerintem ez érné meg neked a legjobban. Érdeklödj utána a hozzád legközelebbi kollégiumban, biztosan találsz.:)

2017. aug. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Vagy várj, félreértettem, és Budapestre akarsz költözni?


Az én kolimban felvesznek külsösöket is, csak éppen 25 ezres áron, nem 10 ezerért. Lehet, hogy ilyet te is megpályázhatsz.

2017. aug. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, Pestre akarnék költözni. Egyelőre ilyen magánkolikban gondolkozom, mert nincs pénzem albérletre, meg bevallom töketlen is vagyok még hozzá.
2017. aug. 5. 15:26
 5/8 anonim ***** válasza:
De a magánkoli is 60 ezernél kezdődik, ha nem 4 lakótársat akarsz, annyiért meg szobát is tudsz bérelni...
2017. aug. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igaz, de talán azt még megoldanám, kaukcióra viszint nincs keretem, és ha lenne is, akkor se biztos hogy megállnék. Magánkolit jelenleg jobbnak tartanám.
2017. aug. 5. 17:11
 7/8 anonim ***** válasza:
Magánkolikra kb már decemberben betelnek a helyek., szóval marad a szállás/albi/hotel
2017. aug. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen! Én szeptember elején keresgéltem szállást, és az egyik szoba a magánkoliban októbertől pont felszabadult, így be tudtam költözni. Utána kell érdeklődni, nem ezen az elven lenni, hogy "Jaj már decemberben beteltek a helyek, mert ez hülye hozzáállás."


Viszont ezzel el kell keserítselek, mert a magánkoliban éppen ugyanúgy fizetni kell kauciót mint az albérlet esetében. Ha kárt teszel, valamiből fedezniük kell. Én az utolsó hónapban lelakhattam.


Nem kezdődnek a magánkolik 60 ezertől. Ahol én laktam, rezsivel/hűtővel/internettel együtt 45 ezer volt. Az már más kérdés, hogy ennyiért kapsz egy szobát is, én pont emiatt költöztem el (még kevesebbet is fizetek most).

2017. aug. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!