Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen Szoc. Tám. -hoz...

Egyetemen Szoc. Tám. -hoz Öneltartói igazolás igénylése közjegyzőnél mennyibe ekrül, hogy megy?

Figyelt kérdés

Öneltartói igazolás kellene, közjegyzőtől.


Ez mennyibe kerül? Mennyi az illetéke?


Hogy lehet igényelni, bejelentkezek egy közjegyzőhöz és ad ilyen papírt?

Szülőnek ott kell lennie?


Köszi :)


2017. aug. 5. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Amikor párom az alapképzését csinálta, akkor ő is önfenntartóként kapott szoctámot. Ehhez annyit kellett tennie, hogy a szüleivel bementek a lakhely szerinti önkormányzathoz és ott nyilatkoztak erről. Az önkormányzatban kiállítottak erről egy papírt és azt kellett csatolnia a szoctám igényléshez. Ezért semmit nem kellett fizetni.
2017. aug. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

Az Önkormányzatnál pontosan hova kell menni? Milyen részleg vagy osztály?

2017. aug. 5. 19:29
 3/7 Andizsuzsi ***** válasza:
Ha az egyetem közjegyző által aláírt nyilatkozatot kér, akkor hiába mész az önkormányzatba, ott nincs közjegyző. Olvasd el pontosan, hogy milyen igazolást kell leadni. Ha közjegyzőit, akkor hívj fel egyet és meg tudja mondani a díjat.
2017. aug. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. A szociális ügyekkel foglalkozó osztályt/személyt kell megkeresni. De én inkább a hivatal portáján érdeklődnék, hogy nálatok ez pontosan kihez tartozik. Illetve a hármasnak igaza van. Ha az egyetem a szabályzatban kimondottan azt kérte, hogy közjegyzős legyen, akkor sajnos ez kevés lesz.
2017. aug. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ajjaj jaj , h az egyetem mit kér az egy dolog.

Az egyetem már kb. 4 éve közjegyzői papírt kér.

Ahoz képest azóta is van, h sima kézzel írt tanusat elfogadnak.

Meg azért ezt a HÖK csinálja ott meg megy a turpisság száz milliós tételben, szóval remélem méltányossági kérelemmel elfogadják. Ha nem arra van a mindenféle jogi civil szervezet stb.

2017. aug. 6. 16:39
 6/7 Andizsuzsi ***** válasza:

"Ahoz képest azóta is van, h sima kézzel írt tanusat elfogadnak."


Akkor mi a kérdésed.

2017. aug. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hoppá

Ami a kérdésben szerepel, pontosan az a kérdés.

2017. aug. 6. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!