Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szociológiára vettek fel (oda...

Szociológiára vettek fel (oda is akartam menni elsődlegesen), de kb. fogyatékos vagyok matekból. Szerintetek így teljesíthető? Tartok a matektól.

Figyelt kérdés

Igazából a választásomnál az volt a szempontom, hogy egyszerűen tényleg sehova nem illettem be. A szociológiában találtam olyanokat ami érdekel, de az sem teljesen. A matektól viszont rettenetesen tartok. Érettségin is majdnem megbuktam (szóbeliztem). A matek miatt átmenetileg elvetettem a szociológiát, de érdeklődtem volt tanáraimnál meg 1-2 szociológus hallgatótól, utóbbinál mondta az egyik, hogy "analfabéta matekból", és könnyen megcsinálta. Én viszont nagyon félek, mert nem akarok 1 évet elb@aszni ha kibukok a matek miatt. Én olyan hülye vagyok matekból, hogy nemigaz..szégyen, nem szégyen én egy másodfokú egyenletet se tudok megcsinálni. :/

Vélemények? - Nem leszólást kérek.



2017. aug. 5. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Kíváncsiságból belenéztem a tantervetekbe. Két matekos tárgyad lesz (mindkettő két féléves) és a követelmények alapján nagyon lazának tűnnek. Én a helyedben egyáltalán nem izgulnék.
2017. aug. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom, miért az ELTE-t tette be, én nem írtam... Károlis leszek.
2017. aug. 5. 16:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Sokkal inkább elmélet kell (módszertan), mintsem tényleg számolni.. Azt meg úgyis megtanulod, kb 5 képlet az egész.

Elte tátk másodéves hallgató.

2017. aug. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!