Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen hogyan zajlanak a...

Egyetemen hogyan zajlanak a nyelvoktatások?

Figyelt kérdés
Egy félévről lenne szó, nyelvismereti alapok néven, és el kellene döntenem mely nyelvet választom. Eddig németet tanultam, de egy ideje elkezdtem az angolt, és azt szeretném folytatni, de nem szeretném ha a nagyon kezdő szintem miatt ezért bukó lenne az a tárgyam. Tapasztalatok alapján hogy zajlanak ezek az órák? Vizsgák? (Évközi teljesítmény alapján adják majd a jegyet)
2017. aug. 6. 12:09
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemenként eltérő, felsőbb éveseknél lenne érdemes érdeklődni.

Ha évközi teljesítmény alapján adják a jegyet, akkor értelemszerűen nem lesz vizsga.

Illetve általában nem egy csoportba kerül mindenki, hanem szintfelmérő alapján osztják be az embereket, de ezt tényleg egyetem függő.

2017. aug. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!