Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SOS! Így milyen lenne nekem a...

SOS! Így milyen lenne nekem a kollégium?

Figyelt kérdés

Most érettségi után OKJ-s tanfolyamra jelentkeztem, de ugye egyetemi kollégium drága lenne, középsulis koleszba jelentkeztem. Azok a szabályok amik a "kisebbekre" vonatkoznak, azok rám is? Vagy így külsősnek számítok, és szabadabban mozoghatok?

Ne haragudjatok, de még sosem voltam kollégiumban, nem tudom hogy működik. Annyit tudok hogy egyetemi koleszban senkit nem érdekel hány órakor esek be, mikor hol vagyok.. Ezért lett volna az nekem jobb..



2017. aug. 6. 13:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem rád is ugyanazok a szabályok érvényesek. Hisz a portás miattad nem marad ott tovább, a szobatársaidat is zavarod ha éjjel eszel be.

Mindenesetre ez helyfüggő, kérdezz rá.

2017. aug. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, meg végülis nincs a homlokomra írva hogy nem gimibe járok:D köszönöm azért a választ:)
2017. aug. 6. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!