Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vannak itt olyan orvostan...

Vannak itt olyan orvostan hallgatók vagy már végzett orvosok akik gimiben nem természettudományos osztályba jártak de orvosok akartak lenni és ugyanúgy sikerült nekik bejutni és elvégezni mint pl. biosz-kémiás társaiknak?

Figyelt kérdés
Már kiskorom óta orvos szeretnék lenni de pont hetedik nyolcadikban volt az a semmi nem érdekel korszakom és egy egyszerű humán osztályba mentem tovább gimiben. Ott kitűnő tanuló vagyok most leszek tizedikes és az orvosi az álmom. Biosz-kémia faktot vennék fel jövőre de félek hogy nem fognak hinni bennem a tanárok mert nem az elit "én orvos vagy gyógyszerész leszek" osztályba járok... szerintetek van esélyem ha szeretem és érdekel is és tényleg tanulok és készülök ahogy kell? Ne hagyjam magam elbizonytalanítani? Vannak itt olyanok akik szintén ebben a cipőben járnak/jártak? Mesélnétek saját sztorikat?
2017. aug. 7. 15:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sport osztályos voltam és most az orvosira járok
2017. aug. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Az unokám normál gimibe járt, ma már orvosrezidens.
2017. aug. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Eü szakközépből lettem orvos, és nem vagyok egyedül ezzel.

Sok sikert!

2017. aug. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, a jelentkezők max 15-20%-át teszik ki azok, akik tényleg ilyen versenyistálló gimiből mentek oda.

Én tök alap református gimibe jártam, akkoriban is, és azóta is tudok minden évfolyamról minimum 1 diákot, aki orvosira ment és fel is vették. (kisvárosi gimi)

Én most elsőre nem kerültem be, de most kihagyok egy évet és újra jelentkezem. :)

2017. aug. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én humános voltam, és most szeptembertől fogok az orvosira járni. Legrosszabb esetben kihagysz egy évet, végeredményben, ha megdolgozol érte, akkor bőven lehetsz orvos.
2017. aug. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egészségügyi szakközépbe jártam, most leszek elsőéves orvosin. Rajtam kívül még 5 ilyen embert ismerek. :D
2017. aug. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Angol kéttannyelvűbe jártam, a bioszt angolul tanultam. Most már harmadéves hallgató :D
2017. aug. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen amúgy, nekem is volt ismerősöm, aki a kémiát tanulta angolul a kéttannyelvűbe, magyarul egy szót sem tudott kémiából. Magántanárral kezdte legelőről az egészet magyarul, most már ő is harmadéves a fogorvosin. :)
2017. aug. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat sokat segítettek. Természetesen nem hagyom én sem annyiban :) És sok sikert kívánok az orvostanhallgatóknak!
2017. aug. 8. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!