Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan jelentkezzek öneltartók...

Hogyan jelentkezzek öneltartóként ELTE-s kollégiumba?

Figyelt kérdés

Érettségi után dolgoztam, több évig egyedül éltem saját lakcímmel, öneltartó vagyok. Most elsősként jelentkeznék az ELTE egyik kollégiumába, viszont a szabályzat alapján:" pályázónak akkor is igazolnia kell a szüleit, ha nem

velük él. Szüleidet vedd fel a családtagok közé, és igazold a jövedelmüket."

Miért kéne igazolnom a jövedelmüket, ha nem támogatnak semmivel, mindenem saját magam fizetem.



2017. aug. 8. 00:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Azért mert ez van a szabályzatban. A rendszer nem tökéletes, ez van. Lehet kérni környezettanulmányt az megoldhatja a problémádat. A jelentkezes@kolhok.elte.hu e-mail címen érdeklődj, ott tudnak segíteni, de minnél hamarabb, mert holnap 19:00-kor lejár a jelentkezési határidő.
2017. aug. 8. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!