Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az idén hány pont kell valószí...

Az idén hány pont kell valószínűsíthetően a Corvinus Tarkaréti kollégiumába való bekerüléshez? 30 jött össze. Hány százalékát veszik fel a gólyáknak? Kösz előre is!

Figyelt kérdés

2017. aug. 8. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Engem is foglalkoztatna a kérdés, de szerintem ezt előre nem lehet pontosan belőni. Visszaolvasva 2015-re 23 pontot írtak, én is remélem marad akörül :D.
2017. aug. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól töltötted ki a kérvényt valószínűleg felvesznek. Akiket elutasítanak általában nem a pontszám miatt utasítanak el hanem mert valamilyen papírt nem szerzett be stb.
2017. aug. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindenhol ezt hallottam,hogy szinte mindenkit felvesznek, ha feltölt minden papírt időben:) És általában huszonvalahány pont a határ, tavaly is annyi volt. Szóval szerintem felvesznek téged, legalábbis nagyon remélem:)
2017. aug. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kollégiumi feldolgozó vagyok,tehát én is egyike voltam azoknak akik javításra visszaküldték a kérvényeiteket :)


Gólyaként hiánytalan pályázat esetén (tehát mindent feltöltöltöttél hiánytalanul), akkor mindenképp kapsz kollégiumot,mert eleve sokkal több pontotok van mint a felsőbbéveseknek. Gólyáknak full más a tanulmányi pontszám számításuk (felsőbbéveseknek ösztöndíjátlag alapján megy, gólyáknak felvis pontjuk alapján), így ők csak Tarkára mehetnek hiába van 40 pontjuk :D Ez így igazságos.


Tehát semmi para, ha mindent feltöltöttél akkor mindenképp kapsz.


Bármi kérdésetek van kérdezzetek nyugodtan, mert 2 évig Tarkán laktam

2017. aug. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!