Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A 2017-es nyári felújítás...

A 2017-es nyári felújítás után, van már függöny a Tarkaréti Kollégium fürdőjében?

Figyelt kérdés

2017. aug. 1. 00:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyaneszerint a szempont szerint válogattam elsöévesként a kolik közül, majd végül csak beköltöztem egy olyanba, ahol nem volt, én, mint a világ legszégyenlösebb embere. Arra kellett rájöjjek, hamar meg lehet szokni, senki nem bámulja a másik testét, és nem mindig vannak a tusolokban. Ha zavar, fürödj fürdöruhában vagy bugyiban, probálj olyan idöpontban menni mikor szabad az egész fürdö, de hidd el, hamar meg fogod szokni. (Egyébként nálunk volt olyan lány, aki azt mondta ne menjünk be amikor bekopogtunk, és tiszteletben tartotta mindenki)
2017. aug. 1. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kb egyik koliban sincs függüny, tarkán meg főleg nem lesz :D


Először mindenki tart ettől kicsit, mert hát igen, kicsit kellemetlen másokkal fürödni. Viszont én még nem láttam senkit fürdőgatyában fürdeni, az igen csak fura lenne, én nem erőltetném. Elhiheted , hogy senki sem lesz kíváncsi az adottságaidra, mindenki azzal lesz elfoglalva, hogy megfürödjön :D

2017. aug. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem lesz függöny ez biztos :D mert nem a fürdőket újítják fel :D azókat már megtették 2015 nyarán, tehát azóta nincs függöny és nem is lesz.


Lányoldali konyhákat újították fel és pár szobát :)

2017. aug. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az egyik kolimban sűrűn nem volt függöny, mert azt mondta a takarítónő, hogy a szabályzat szerint sokszor fertőtleníteni kell őket. Volt olyan időpont, mikor épp mosásban volt, és anélkül kellett tusolnunk. Lehet, hogy ezért nem is akarják néhány koliban bevezetni. Eyébként ha titeket annyira zavar, összefogással nem tudtok szólni az igazgatónak, hogy szeretnétek ha beszereznének egyet? Nem hiszem, hogy olyan nagy kiadás lenne, de esetleg gyűjtsetek rá, 400 embernek meg sem kottyanna az a kb 20ft/fő ár.
2017. aug. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2017. aug. 2. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!