Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BME-re járók, ti az első...

BME-re járók, ti az első tanév kezdete előtt mennyit profitáltatok a Kecsap haladó szintű kurzusaiból? Érdemes volt járni rá?

Figyelt kérdés
Elég jó eredménnyel érettségiztem emelt szinten matekból, így nem félek a nulladik zh-tól, elsőre mindenféle készülés nélkül megoldottam egy próbafeladatsort, összesen 2 hibával, az is figyelmetlenségből volt. A haladó kurzust elvileg az első féléves matematika felkészülésre szánják, hogy könnyebb legyen helyt állni a zh-kon. A tematikát megnézve azokra a dolgokra kristálytisztán emlékszem, amik az emelt érettségihez is kellettek, de vannak közte olyanok is, amikről nem is hallottam még, ezeket gondolom a félév során tanulnánk. Így mennyire lenne érdemes részt vennem a kurzuson, lenne haszna a későbbiekre nézve?

2017. aug. 8. 20:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltam Kecsapon, a VBK-n emelt matekos voltam, de a tematikát összevetve nincs sok különbség, talán csak a vektoros rész nem volt nekünk (később sem, pedig kellett volna). Alapvetően hasznos volt, az első félévben sokat segített, később csak egy-egy dolog jött elő, amit mások nem tanultak. Ha sok szabadidőd van, esetleg mélyebben érdekel a matematika, akkor érdemes benevezni rá.
2017. aug. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én annó részt vettem rajra. Elmondtak néhány érdekességet, de a tananyag szempontjából semmi pluszt nem adott. Viszont ott ismertem meg a mostani legjobb barátnőmet.:)
2017. aug. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!