Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik szegedi egyetemi...

Melyik szegedi egyetemi kollégiumban a legjobb a közösségi élet?

Figyelt kérdés
Ha összejön, akkor szeptembertől az Ady téri épületbe fogok járni, melyik kolit ajánljátok ezek közül: Eötvös Loránd Kollégium, Herman Ottó Kollégium, Károlyi Mihály Kollégium, Móra Ferenc Kollégium, Öthalmi Diáklakások? Hol lehet a legjobban barátokat találni és bulizni, ahol biztosan nem fogom egyedül érezni magam?
2010. máj. 24. 01:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Károlyi jól felszerelt,az egyik legjobb,de túlzottan zajlik az élet..tanulni nem fogsz tudni..Bár ez a legnagyobb kolesz,szóval valamivel nagyobb az esély h.bejutsz..:O Amúgy kicsit káosz van itt,nem a legnagyobb a rend...Szóval én ezt se javaslom:O

Öthalmi rohadt messze van mindentől,a város szélén..ez kilőve..

Herman nyugisabb--Sztem ez elég jó


Eötvösről nem tudok sajna semmit

Móra:Annyit tudok h.szép helyen van:)Zöldövezetben,ha ez számít:))


Én vagy a Mórát vagy a Hermant javaslom-

2010. máj. 24. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%

1.vagyok


Amúgy most figyeltme h.a közösségi életet kérdezted..hát az lehet h.a Károlyiban a legjobb(nem 100%)de sztem inkább azt vedd alapul h.hol tudsz nyugisabban tanulni:)

Programok minden koleszban vannak...

Amúgy nézd meg egyesével a kolik honlapját..Hátha az alapján könnyebb a döntés:)

2010. máj. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%

én is Károlyis vagyok, hát az biztos h itt ezerrel pörög az élet, és mindig fogsz találni vkit, akivel bulizz. Meg ha nyitott típus vagy, akkor nagyon gyorsan fogsz szerezni haverokat, barátokat. A tanulás...hát én szoktam tudni tanulni, de ha vkit nagyon zavar a zaj, vannak külön tanuló szobák is. Közlekedés: közvetlen a koli előtt kell felszállnod az 1es villamosra, ami bevisz egészen az Aradi térig, onnan pedig már csak kb 8 perc séta az Ady térig.És visszafelé is közvetlen a koli előtt van a megálló. Szal ilyen szempontból most ez a legjobb.


Móra koli: az Újszegeden van, így onnan a bejárás kicsit körülményesebb,meg onnan ritkábban járnak a buszok viszont azt mondják ott a közösség ott a legjobb, mert hogy ott életre szóló barátságok születnek. Meg volt olyan h akik ott ismerkedtek meg, ott tartották az esküvőjüket:)...viszont ide elég nehéz bekerülni. A Károlyiba meg tényleg elég biztos h felvesznek

2010. máj. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

jah és még mindig én:az Öthalmiba sztem semmiképp ne menj, mert az nagyon-nagyon kinn van, meg elég lerobbant is

az Eötvös pedig: hát ha neked fontos a bulizás..akkor ez sem a legjobb választás sztem, mert ez meg kifejezetten a tanulmányokra megy rá: azok vannak előnyben a felvételinél, akik még középsuliban vmilyen tanulmányi versenyen értek el jó helyezést és/vagy az egyetem alatt pedig pluszba szeretnének egy kis kutató munkát is csinálni

2010. máj. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
ha Újszeged:ott van a Móra és a Hermann is, akkor egyértelműen MÓRA!:)
2010. máj. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:) a Móra és a Károlyi is szimpatikus, de ahogy láttam, csak egyet lehet megjelölni a jelentkezési lapon:( A Károlyi az esélyesebb, mert oda könnyebb bejutni. Ugye annyira azért nem lepukkant? Gondolom internet-csatlakozási lehetőség van:) Mennyibe kerül havonta?
2010. máj. 24. 16:53
 7/12 anonim válasza:

Internet minden szobában van ingyen. 9000 FT/hó

És nem, annyira nem lepukkant a "B" szárny most nyáron volt felújítva, az "A" épület pedig a most következő nyáron lesz.

A Károlyiba am tényleg könnyebb bekerülni.

Nem tudom, sporttal, h állsz: de még egy pozitívum: a kolival közvetlen szemben van a SZVSE pálya, ahova lejárhatsz futni, és van egy konditerem is, amit ingyen használhatsz. + az épületben van egy kis bolt, és egy étterem, ahol sztem egész jó árak vannak...

2010. máj. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is ilyen dilemmában vagyok, engem Móra vagy Herman érdekelne. Még mindig nem tudom, melyik. :S Amúgy tényleg csak egyet lehet bejelölni? És ha oda nem vesznek fel? :D Akkor cumi és pápá egyetem?
2010. jún. 7. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
hahó :D
2010. júl. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem pápá egyetem, hanem helló albérlet... :D Amúgy én szerintem a Hermanba fogok jelentkezni, nekem az a lényeg, hogy focizni és kondizni lehessen, és a papíron azt írták, hogy ott van mind2-re lehetőség. Sok pontom van, jól tanulok, hátrányos helyzet, úgyhogy valszeg. fel is vesznek.
2010. júl. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!