Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek, ha egy férfi...

Szerintetek, ha egy férfi nőtlen élet élését határozta el magában, mi a legjobb megoldás arra, hogy a nők iránti érzelmeit el tudja felejteni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 30. 10:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Például,hogy néha eszébe jussanak a csalódásai a nőkben ,már ha voltak neki.
2011. márc. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem elhatározás kérdése, hanem az ilyen férfiakban (nőkben - nők is vannak!) olyan gátak és/vagy félelmek vannak, ami miatt képtelenek elköteleződni. Viszont könnyebb azt hangoztatni, hogy nem is akar nősülni, mint félretenni a félelmeiket vagy ha egyedül nem megy, segítséget kérni. Magányosan élni lehet ugyan, de semmi esetre sem pozitív, követendő példa. Szinte mindig valamilyen lelki problémára utal. Ha valakit sok csalódás ér, azt is fel kell tudni dolgozni és újra kezdeni.
2011. márc. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40%
Nem értem hogy lehet (meg minek?) ezt így elhatározni... Én nő vagyok ugyan, de engem konkrétan nem érdekelnek a párkapcsolatok (nem, nincs bennem semmi gát, nem értek csalódások se, egyszerűen ez van). De szerintem ha valaki alapból szeretne barátot/barátnőt, családot stb, akkor tiszta hülyeség elhatározni, hogy na de azért se. Nem lennél boldog, ha megtagadnád magadtól azt amit amúgy szeretnél..
2011. márc. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan emberek, akik így döntenek, szerintem ők simán nem vágynak társra. Nem mindenki akarja megosztani az életét valaki mással. Van aki váltott partnerekkel van ideig-óráig, mert unalmas neki a hosszútávú kapcsolat, megint más meg egyéjszakás kapcsolatokat létesít. Amíg nem csapja be a másik embert, addig ezzel sincs semmi baj. Baj akkor van, ha magához köt valakit, miközben esze ágában sincs azzal foglalkozni, a másiknak milyen az élete mellette. Tehát megnősül, majd éli tovább a független életét, mert ő aztán nem mond le a szabadságáról.
2011. márc. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi kommenteket. Ebben az esetben az elköteleződéssel nincs hiba, csupán az újabb csalódásoktól való félelem uralkodik az emberben, ami persze kihat az életem minden területére. S azalatt az idő alatt, amíg a párkapcsolati problémákat feldolgozom, romlik a munkamorálom, egészségem stb... emiatt jött az elhatározás, hogy inkább ha veszni kell, vesszen ez a rész, de a többi dolog rendben legyen.
2011. márc. 30. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!