Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az ELTE-n van kötelező testnev...

Az ELTE-n van kötelező testnevelés?

Figyelt kérdés
Elsőéves vagyok de nem találtam ezzel kapcsolatban semmi információt. Elsősorban ott tanuló hallgatókhoz szól a kérdés.

2017. aug. 9. 21:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Kar,szak? Így nehéz lesz. Bölcsészen nincsen.
2017. aug. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
TTK szak érdekelne elsősorban.
2017. aug. 9. 21:36
 3/14 A kérdező kommentje:
Kihagytam, TTK fizika szak érdekelne.
2017. aug. 9. 21:37
 4/14 anonim ***** válasza:
18%
ELTE TTK fizika mintatanterv... Google. Szívesen.
2017. aug. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Utolsó! Nem tudom a "nem találtam ezzel kapcsolatban semmi információt" melyik részét nem fogtad fel. Légyszives, ha nem tudsz a kérdésre válaszolni akkor ne válaszolj.
2017. aug. 9. 21:49
 6/14 Andizsuzsi ***** válasza:
13%

[link]


Google első találat.

2017. aug. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ismerem, tudom hogy mi van a mintatervben, ha megtaláltam volna benne, hogy van vagy nincs akkor nem teszem fel a kérdést. Nem az volt a kérdésem, hogy valaki tudna-e linket adni, hanem az hogy van vagy nincs, ennyit szeretnék megtudni. De látom sokan nem képesek a kérdést értelmezni.
2017. aug. 9. 22:25
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

Ennyi gógyival sok sikert tanulmányaidhoz. Benne van a tantervben (a kritériumtárgyak között)?


Nehéz dolgod lesz így az egyetemen, ha mindent a szádba kell rágni.

2017. aug. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Már ne haragudj, de olyan sincs a mintatervben hogy vektorszámítás szintfelmérő, de attól még lesz (matematika kritérium dolgozat és fizika szintfelmérő viszont a mintatervben is van). Mint a kérdésben is leírtam, nem találtam erről információt (van egyetem ahol tudom, hogy pl. 3 félév tesi kötelező) ezért tettem fel a kérdést. Ha nem tudod értelmezi és/vagy nem tudsz válaszolni a kérdésre (egy szimpla igen vagy nem választ kérek csak) akkor ne válaszolj.
2017. aug. 9. 23:45
 10/14 anonim ***** válasza:
15%
Okoska... Felfogtam, hogy nem találtál róla semmit, de akkor megpróbálom egyszerűbben... Nézd meg a mintatantervet. Van benne olyan, hogy testnevelés? Akkor lesz. Nincs benne? Akkor nem lesz. Egyébként neptunba belépsz és meg tudod nézni ott is. De a legegyszerűbb egyébként írni faszbukon egy hökösnek és már régen tudnád hogy mi van. Ők biztos jobban tudják mint itt az emberek. Ilyen ez az egyetem, nem fog neked senki kikeresni semmit sajnos. Majd belejöttök... :DDD
2017. aug. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!