Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hátratett kézzel ültetés /...

Hátratett kézzel ültetés / kötelező tornadressz máshol is divat?

Figyelt kérdés
A kisebbik lányom iskolájában az órán hátra kell tenni a kezüket , a nagyobbik lányom most kezdte a gimnáziumot, ott meg tesin a tornadressz kötelező - mást nem is vehetnek fel. Engem azért döbbentett meg, mert nekem nem kellett hátratenni kezemet, és csak alsós koromban kellett dresszt hordanom, gimiben már nem. Ti nálatok hogy volt, illetve találkoztatok ilyesmivel most ? Én voltam szerencsés és a gyerekeim pechesek ???

2016. dec. 14. 08:42
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Itt Nemetorszagban szerintem kozfelhaborodas lenne egy ilyen utan...
2016. dec. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Hátratett kézzel csak apámnak kellett ülnie kb. 60 évvel ezelőtt:S

Tornadressz gimiben már nem volt - egyenpóló volt a suli címerével + megmondták KB milyen alsót várnak el + AJÁNLÁS volt arra, hogy hidegben milyen melegítőt tartanak praktikusnak.

2016. dec. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

Én el is mennék abból a gimiből a lányod helyében.

Már 2003-ban sem volt ez így, amikor én kezdtem a sulit.

2016. dec. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én most vagyok 17 éves és én csak azért nem mentem a Leövey Klárába, mert a tornadressz kötelező:D
2016. dec. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
37%

7-14 éves koromig gimnasztikáztam, középsuliban pólót kellett hordani. Egyszerűen utáltam! Nyúlott, lobogott, lecsúszott, felcsúszott. Nem való testnevelés órára!!

Persze, aki 4 évet lustasági felmentéssel üldögél a kispadon...

2017. okt. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát kötelező-e

az úszás ?

2019. febr. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez a hátratett kézzel való ülés nincs a lányom iskolájában. A tornadressz csak 2-3 évig volt kötelező egy tesitanár harcolta ki hogy legyen. De igazából senki sem vette komolyan, volt aki viselte, volt aki nem.
2020. okt. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!