Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen nehéz egy pénzügy...

Milyen nehéz egy pénzügy számvitel FOSZK egy okj-hez képest? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Közgazdasági középiskolába jártam, itt viszonylag jól mentek az ezzel kapcsolatos tantárgyak de pl. a matek nem, FOSZK-on van matek? Ha igen akkor milyen mélységben kell tanulni? Valaki, aki ilyen képzésre jár írna véleményeket? Köszi :)
2017. aug. 10. 11:30
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Nem Te vagy az aki először az OKJ-t kérdezte? Mivel pénzügy számvitel, ne is ábrándozz arról, hogy el fogod kerülni a matekot, de ugyanúgy okj-n sem. Bár ha egy erős 3-as megvoltál középiskolában akkor egyiktől sem kell tartanod szerintem:D
2017. aug. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ui: Keress rá googlen hogy pénzügy számvitel felsőoktatási szakképzés mintatanterv és ott meg tudod nézni milyen tárgyakra számíthatsz.
2017. aug. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
Nem is értem, ha nem megy a matek akkor miért akarsz pénzügy-számvitelre menni
2017. aug. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi a választ:) Nem én kérdeztem azt, ez az első ilyen kérdésem :D

A 3mas az megvolt mindig, ezt meg igazából nem értem, hogy akkor én minek akarok ilyen irányba menni. Ötös voltam minden ilyen tantárgyból, statisztikától kezdve, adózáson át hiába volt gondom a matekkal, a számvitel pedig kifejezetten az egyik kedvenc tantárgyam, nem érzem azt, hogy ezekben olyan szinten szerepelne a matek. Csak nem tudom ez a továbbiakban is így maradna-e. Van aki szerint igenis kell hozzá a jó matekos agy valaki szerint meg a nem feltétlen.

2017. aug. 10. 14:16
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát majd úgyis kiderül, sok sikert :)
2017. aug. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ami a FOSZK-ot illeti augusztus 7.én lejárt a jelentkezési határidő... Kérdező Te jelentkeztél? Mert a leírtak alapján megvannak hozzá a készségeid.
2017. aug. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen, fel is vettek, csak kicsit félek és van az a lehetőség, hogy az iskolámban (a kötelezővé tett szakmai érettségi után) plusz 1 év alatt megszerezzem a szakmát, ami a pénzügyi ügyintéző lenne, de tudom, hogy ez a FOSZK-os jobban megérné.
2017. aug. 10. 15:18
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább menj a FOSZK-ra és ha megtetszik a dolog és bírod csinálni akkor még egy alapképzést is összedobhatsz mert a kreditek 40-50%át beszámítják. Felsőoktatási szakképzésbe még nem nagyon halt bele senki, ennyire ne legyél önbizalomhiányos, szerintem simán fog menni.
2017. aug. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Megpróbálkozom vele:)

2017. aug. 10. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!