Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » "Megcsinált" már valaki...

"Megcsinált" már valaki egyetemet levelező tagozaton, munka mellett?

Figyelt kérdés

Az első félévtől,alapszakra gondolok.

Komolyabb egyetemekre,nem kommunikációs,marketing,és bölcsész sulikra gondoltam.(kérlek az előzőre ne reagálj,nem ez a kérdésem)


Hogy kell elképzelni,mit dolgoztok például?


19/L


2017. aug. 10. 23:42
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Véleményed szerint,a levelező tagozaton kizárólag azért tanulnak emberek,mert dolgoznak? Ezt írtad.

Nos,speciel,én nem ezért.

Ezért tartalak butának,lehet részedről ez egy összeszedetlen hozzászólás is,így természetes,ha hibát ejtesz,te majomka.

2017. aug. 11. 13:08
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor te valami ritka kivételes eset vagy, de ettől függetlenül a levelezőnek még ez a célja. De mindegy, nem vitatkozom veled, két mérnöki diplomával a hátam mögött nem akarok erre a szintre lemenni.
2017. aug. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
95%

19 évesen lebutázni és lemajomkázni vadidegeneket, akik ráadásul segítő szándékkal válaszolnak a bárgyú kérdésedre... az igaz jellem...


Neked nem egyetemre kellene menned, hanem kisegítő iskolába...

2017. aug. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Estádio de Felchút ***** válasza:
100%

Hagyjátok már a kislányt... Jó, nem okos, de segítsünk neki.

Tehát:

- igen, többen is megcsináltuk már az egyetemet levelező tagozaton, munka mellett

- én az egyik prof lányát is megcsináltam, szintén munka mellett

2017. aug. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mert amúgy szerinted kérdező a levelezősök többsége miért pont levelezőn van, ha nem munka miatt?
2017. aug. 12. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!