Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miert utalom az iskolat?

Miert utalom az iskolat?

Figyelt kérdés
Ez nem az a tipikus iskola utalat, hogy lusta vagyok felkelni meg nincs kedvem tanulni..alap jaratban kedves ember vagyok habar keves emberrel jovok ki mivel nehezen bizok. Most leszek 11edikes de utalom az egesz iskolat. Nem tudnam mihez kotni hogy mi miatt utalom de hanyingerem lesz mar ha ra gondolok..foleg hogy refkuxos vagyok. Valaki segiteni nemtud? Pszichologusnal voltam de eredmenytelenul...unom a tarsasagot is.

2017. aug. 11. 12:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Több, mint valószínű, hogy az osztályközösség miatt van.
2017. aug. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Szerintem az osztályközösség az oka, végig kéne gondolni,hogy ki az akire számíthatsz az osztályból ki az aki érdeklődik irántad

Ha nem érzed jól magad lehet el kéne menni

Egyébként meg próbálj sportolni vagy régi barátokkal találkozni :)

2017. aug. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 adan21 válasza:
72%
senki sem szereti
2017. szept. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!