Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Utálom az iskolát, ahová...

Utálom az iskolát, ahová járok, csak egy ember miatt akarok itt maradni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elég kemény suliba járok: heti 8 óra kórus, 2 óra zongora, 3 óra ének + mellette a rengeteg tantárgy. A kórusba hihetetlenül belefáradtam, hétfőn, szerdán, pénteken van 2-4-ig, illetve hétfőn, hetedikes létemre este 6-ig bent vagyok. Minden nap 8 órám van, ha utána nincs éppen hangszeres órám. Nagyon le vagyunk terhelve, amit a közismereti tantárgyakat tanító tanáraink nem igazán látnak így... Tulajdonképpen egy ember miatt járok még oda, egy fiú miatt, aki idén ballag el. Bele sem tudok gondolni, hogy pár hónap, és végleg megszakad vele minden kapcsolatom. Viszonzatlan szerelemről van szó. Tudja, hogy hónapok óta belé vagyok esve. Ugyanakkor megírta, hogy nem lehet köztünk semmi. Én hihetetlenül reménykedem még ebben az egészben, ugyanis kezd úgy tűnni, hogy ő is érez irántam valamit... Érte tűröm el ezt az egészet, és szenvedek abban az iskolában, ahol egyáltalán nem vagyok önmagam. Bemegyek, és teljesen megváltozom. Idiótának tűnök, harsány vagyok. De én nem ilyen vagyok. Visszahúzódó, csendes, érzékeny. A barátaim teljesen megváltoztatnak:(( viszont ha elmegyek a suliból, akkor még inkább csökken az esélye annak, hogy mi valaha is együtt legyünk. Szerintetek mit kéne tennem? Anyumat már totál kikészítem ezzel...:(

2016. nov. 7. 19:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem valts iskolat. Ha tenyleg ugy erzed hogy o is akarna valamit vedd fel vele a kapcsolatot es mondd meg neki hogy el fogsz menni a sulibol, mert nem birod a terhelest stb..

Amugy minden muveszeti sulis panaszkodik erre es csak a nagyon celtudatos, elszant es ambiciozus emberek birjak hosszutavon. Sok szerencset!! :)

2016. nov. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!