Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kollégiumi jelentkezésnél a...

Kollégiumi jelentkezésnél a szociális alapú pontszámítás kapcsán tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy beküldtem a szociális adatlapot, és az általuk számított pontszám nem egyezik azzal, amit én számoltam.

A csatolandó dokumentumok listáján a családtag valamilyen fokú rokkantságáért is jár pont (ebben az esetben elvileg 4), viszont erre a tényre 0 pontot kaptam.

Jelezzem ezt feléjük vagy az elbírálás során észreveszik, javítják?


Köszönöm előre is a segítséget.:)



2017. aug. 13. 10:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Most bírálták el. Javítani maguktól nem fogják már.
2017. aug. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha már le lett pontozva, akkor "elbírálták" (a kollégiumi jelentkezés elbírálásánál nem ellenőrzik le ismét a dokumentumokat).

Szóval igen, jelezd feléjük.

2017. aug. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ez a pontszám a kérvény beküldése után azonnal megjelent, és a pontok megtekintésénél van egy olyan oszlop, hogy az 'ügyintéző/véleményező által módosított válasz'. Ebből gondoltam, hogy még ellenőrizni fogják a csatolt dokumentumokkal együtt. A kérdésemben lehet, hogy rosszul fogalmaztam ennek kapcsán.


De köszönöm a válaszokat.:)

2017. aug. 13. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!