Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Sotésok tényleg olyan rossz...

Sotésok tényleg olyan rossz az anatómia oktatás ott és a gyakorlatok? Sok régebbi kérdés között olvastam ezt. Ez most sem változott? A hallgatók nagy része tényleg nagyon beképzelt? Tudom vannak kivételek mindenhol de sok helyen olvastam ezt.

Figyelt kérdés
2017. aug. 13. 14:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nem bántam meg, hogy ide jelentkeztem. Nyilván vannak, akik beképzeltek de ilyen emberek minden egyetemen vannak. Az anatómia oktatás egyáltalán nem rossz, viszont az tény hogy sokat követelnek.(talán kicsit túlzásba is esnek néha..)
2017. aug. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi szépen akkor megnyugodtam.

Csak sok helyen olvastam, hogy pl késik sokat a tanár meg hogy nincsenek jól megtartva a gyakorlatok.

2017. aug. 18. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!