Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Osztatlan tanárisok! Ti hány...

Osztatlan tanárisok! Ti hány évesen kezdtétek a szakot?

Figyelt kérdés

Ti hány évesen kezdtétek és mi az átlagéletkor nálatok?


Én kihagytam pár évet, és idén csinálok nyelvvizsgát. Jövőre van betervezve a tanári. Viszont eléggé gátlásosnak érzem magam, meg elveszettnek, mert akkor ősszel tölteném a 23. életévem. Nem lógnék ki nagyon szerintetek? :/

Nagyon megbántam ezt a kihagyást, de kellett a pénz. (dolgoztam)



2017. aug. 14. 01:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem egyáltalán nem vagy elkésve... ez egy hivatás. 30 évesen is elkezdheted, akkor sem leszel hozzá idős. A tanári pálya kortól független, 23 évesen pedig nagyon is érett gondolkodással fogod tudni elkezdeni. :-) Én 20 éves vagyok és most kezdem el az osztatlan tanárszakot. :-)
2017. aug. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, hogy nem tanárin vagyok, de úgy vagyok vele, hogy úgy is dolgozhatok 120 évet ezért nem problémázok, hogy hány évesen végzem el a szakot! :)
2017. aug. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Én 19 évesen kezdtem, szerintem a többség "normál" ütemben halad külsőt és szellemi érettséget tekintve. :D

Vannak olyanok, akikről tudom, hogy bukdácsoltak össze-vissza mindenféle sulikban, és idejöttek. (Sokszor azért, mert ez "csak" tanárszak.)

De semmi vész, szerintem egy lányról te sem mondod meg külső alapján, hogy 16 vagy 30 éves, szóval nem leszel kinézve, max. akkor, ha nem szereted hallgatni ezeket a nagyon tinis dolgokat, ami van bőven néha.

2017. aug. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
20, de egy ismerősöm ott 23. Nem lóg ki, rá sem jöttem volna magamtól.
2017. aug. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
27
2017. okt. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én személy szerint 18 évesen kezdtem.

Megértem az aggodalmad (én is aggódnék ezen, ilyen típus vagyok én is), de nem gondolnám, hogy ki fogsz lógni (külsőre szerintem biztosan nem -- manapság a 18-25 közötti fiúkról és lányokról szinte lehetetlen megmondani, hány évesek, én legalábbis simán félrenézem :D), mert gondolj abba bele, hogy ugyan általában 18-19 évesek kezdik az egyetemet, de vannak rengetegen, akik 5 éves gimibe jártak, ők 20 vagy 21 évesek lesznek, mire oda kerülnek. Illetve ott vannak még, akik érettségi után kihagytak egy évet, akik szakot váltottak, akik Erasmus vagy bukás miatt csúsznak... Szerintem nem vagy elkésve ezzel.

Van ismerősöm, aki 21 évesen kezdte, és nem panaszkodott ilyenek miatt.

Én szerintem a 18 évemmel fiatalnak számítottam, mikor ide jöttem, nálam csomó csoporttársam, akikkel egy évfolyamon vagyunk, idősebb 2-3 évvel. Van 32 éves anyuka, és (tippre) 40 körüli férfi csoporttársam is.

2018. jún. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!