Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért nem ad ideiglenes...

Miért nem ad ideiglenes diákigazolványt az iskola?

Figyelt kérdés
Főiskolára járok, most fogom a második évemet elkezdeni. Az történt, hogy egy hete elhagytam a diákigazolványomat. Bementem az okmányirodába. Kaptam NEK adatlapot, a neptunban is megtettem a szükséges lépéseket. Bementem az iskolába ideiglenesért, és azt mondták, hogy 8 nap múlva tudnak adni, mert az oktatási hivatalnak ennyi idő kell, míg feldolgozza az új kérelmet. (mi kerül ezen 8 napba?) Ma ismét bementem, és azt mondták hogy nincs aktív hallgatói jogviszonyom, majd akkor adnak, ha felvettem a tantárgyakat. Holnapra letelik a 8 nap, elintéztem a tantárgyfelvételt is, úgyhogy bízom benne, hogy sikerrel fogok végre járni. Nem szeretném megnevezni az iskolát, és ujjal mutogatni rá, mert szeretem egyébként. Most viszont úgy érzem, hogy helytelenül járnak el. Vagy rosszul gondolom?

2017. aug. 21. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Végül megkaptad ?
2018. aug. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mármint "ideiglenest"
2018. aug. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Elvileg kell, hogy

adjanak

2018. aug. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!