Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szoctámot vissza kell fizetnem?

Szoctámot vissza kell fizetnem?

Figyelt kérdés
Szóval az lenne a kérdésem, hogy nem biztos, hogy el fogom végezni a szakot, ahová beiratkozom, de egy félévet megcsinálok kíváncsiságból, addig igényelhetek szoctámot úgy, ha kiiratkozom nem kell visszafizetni? Vagy egyáltalán nem is kell visszafizetni?
2017. aug. 21. 23:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha már most tudod, hogy nem fogod elvégezni akkor el se indulj rajta inkább, mi értelme van akkor az egésznek, nem értelek ? xd


Én egyszer egy munkaügyisen vettem részt, cakk pakk 1millióra rúgott, a havi támogatással együtt. 1 hónapot adtak ha jól emlékszem, ha meggondolod magad akkor nem tartozol semmivel, a 2. hónaptól azonban már rád verték az összeget ha bedobtad a törölközőt.

Hallottam olyanról is aki 500 ezret volt kénytelen visszafizetni. Nem elnézőek ám, nem érdekel senkit a sz a r anyagi helyzeted, addig mennek utánad amíg ki nem fizeted az adósságot. Ha kell árvereznek, vagy amint lesz munkahelyed a fizetésből tiltanak, stb...

2017. aug. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!