Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha egyetemet váltok (átjelentk...

Ha egyetemet váltok (átjelentkezéssel) mikor fogok tudni belépni az új egyetem Neptunjába?

Figyelt kérdés

Egy évet tanultam a SZTE TTIK-n, ahol ősszel még ETR volt. 2. félévben, áprilisban behozták a Neptunt, amihez senki sem kapott új kódot, az ETR-es EHA kód lett mindenkinek a Neptun-kódja.


Én azonban kérvényeztem az átvételemet egy másik egyetemre ugyanarra a szakra(át is vettek állami ösztöndíjas helyre), és azt mondták, hogy a Neptun-kódom ugyanaz marad, a jelszóról nem mondtak semmit (pedig azt is kérdeztem). De az új egyetem Neptunjába még mindig nem tudok belépni. A tárgyfelvétel nekem szept.4-én kezdődik, szóval nem vagyok elkésve vele még, meg első félévre fix órarendet kapok nagyjából.


Beiratkozni jövőhét kedden megyek (aug.29). Létezik, hogy még nem kerültem be a rendszerükbe, majd csak a beiratkozással fogok bekerülni?


Tehát a jelenlegi "Neptun-kódom" ami az EHA-kódom volt így néz ki: ABCDEF.SZE, de elvileg a rendes Neptun-kód mindenféle betűkből és számokból áll, pl CWB2MD. Nem baj, hogy nekem nem ilyen?


Az új egyetem TO-ján az egyik ügyintéző hölgy foglalkozik kifejezetten az én ügyemmel, vele szoktam e-mail-ezni, de mint írtam, annyit írt csupán, hogy ugyanaz marad a Neptun-kódom, ami volt. Mivel kedden megyek beiratkozni hozzá, már nem akarom őt e-mail-ekkel zargatni, meg fogom tudni kérdezni kedden, csak mégis kíváncsi vagyok a helyzetre, ezért tettem fel a kérdést, hátha tud valaki itt válaszolni nekem.


Köszönöm!



2017. aug. 24. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:
De, neked is van neptunhoz való kódod. Mindenki kapott amikor átálltunk. Neptunban meglátod. Az egy másik dolog, hogy a régi EHA-kóddal is be tudsz lépni, ergo könnyítettek, hogy ne kelljen új kódot használnod és megjegyezned.
2017. aug. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most hogy mondtad, be is léptem a SZTE-s neptunba az EHA-kóddal. A Neptun-kódom az az, ami a jobb felső sarokban a nevem mellett van? Mert ha igen, ezzel sem enged be az új egyetem Neptunja (a SZTE-s neptunos jelszóval).
2017. aug. 24. 20:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor új neptun-kód-->kreditátvitel
2017. aug. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mint írtam, azt mondták, hogy a Neptun-kódom megmarad, szóval nem lesz új kódom :)
2017. aug. 24. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!