Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi indok lehetett az emelésre?

Mi indok lehetett az emelésre?

Figyelt kérdés
A szakra ahová jelentkeztem pót felvételin eddig mindig elég volt a 280 pont. Voltam bent az iskolában is érdeklődni és azt mondták nem olyan erős iskola, nincs sok jelentkező, nem fognak emelni. Erre most kijött hogy 302 kell. Még túljelentkezés sincs mert összesen 4en jelentkeztünk most.Én gondolkodtam, hogy felsőoktatási szakképzés vagy alapképzés de mivel az egyetemen azt mondták, hogy biztos felvesznek így alapképzést jelöltem meg. Mi értelme ennek?! Most már sehová nem tudok menni egy évig :(
2017. aug. 25. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Indok az emelésre lehet az, hogy pl. 2 szabad hely volt és a 4 jelentkezőből volt 2 olyan ember akinek több pontja volt. Fel a fejjel, jövőre sikerülni fog, ezt az egy évet pedig használd ki, tanulj nyelvet, dolgozz és keress egy kis pénzt.
2017. aug. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi :) Bár így 3. próbálkozás után lehet feladom.
2017. aug. 25. 21:21
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]

Itt még próbálkozhatsz...

2017. aug. 27. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!