Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nemzeti Közszolgálati Egyetem,...

Nemzeti Közszolgálati Egyetem, közigazgatási kar. Beiratkozáshoz szükséges az erkölcsi bizonyítvány. Ha nincs, nem tudok beiratkozni?

Figyelt kérdés

Kétszer igényeltem meg, augusztus elején, illetve 11 napja, de nem érkezett meg.

Holnap lesz beiratkozás.


Nem fogják engedni, hogy pótoljam esetleg? Ezzel elúszik a felvételim, önhibámon kívül?


Valaki találkozott már ilyen problémával?


2017. aug. 27. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Vidd be a bizonylatot, h igényelted.
2017. aug. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nektek még csak most lesz? Igen, ott van, hogy a beiratkozás feltétele a büntetlen előélet. Mivel ezt csak az erkölcsivel tudod bizonyítani, így lehetséges, hogy nem engedik. De ezt ott fogod megtudni.


"A beiratkozás alkalmával először a tanulmányai megkezdésével kapcsolatos legfontosabb információkat hallgathatja meg előadások formájában, majd pedig egyénileg kell beiratkoznia a lentebb felsorolt dokumentumok bemutatásával/leadásával:


• eredeti érettségi bizonyítvány és egy másolt példány,

• nyelvvizsga bizonyítvány(ok) eredeti és egy másolt példány,

• 50 fős létszámkeretre felvett (KAB-os) közigazgatás-szervező, levelező munkarendű, közszolgálati ösztöndíjasok kormánytisztviselői vagy köztisztviselői jogviszony fennállásáról szóló igazolás és egy másolt példány,

• 150 fős létszámkeretre felvett (miniszteri támogatott) közigazgatás-szervező, levelező munkarendű, közszolgálati ösztöndíjasok közszolgálatban foglalkoztatásra irányuló jogviszony fennállásáról szóló igazolás és egy másolt példány,

• 3 hónapnál nem régebbi büntetlen előéletet igazoló hatósági bizonyítvány (csak eredeti példányt fogadunk el),

• személyi igazolvány,

• a Társadalombiztosítási Azonosító Jelet (TAJ) igazoló hatósági bizonyítvány,

• adóazonosító jelét tartalmazó adóigazolvány,

• bankszámlaszám (bank pontos megnevezése, bankszámlaszám),

• 1 db igazolványkép,

• támogatott hallgatók közszolgálati ösztöndíjszerződést 2 eredeti példányban / önköltséges hallgatók képzési szerződés 2 eredeti példányban (kari honlapról letölthető - Hallgatóknak/Tanulmányi ügyek/Beiratkozás),

• Neptun rendszerből nyomtatott, majd kitöltött és aláírt beiratkozási lap egy példányban (mellékelt tájékoztató szerint)

• önköltséges hallgatók esetében az önköltség 50 %-ának befizetését igazoló terhelési értesítő.



Felhívjuk figyelmét, hogy a fenti dokumentumok bármelyikének hiányában a beiratkozás nem lehetséges! A helyszínen fénymásolási lehetőséget biztosítani nem tudunk!

2017. aug. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, én is ettől tartok.
2017. aug. 27. 11:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem értem hogyan nem érkezett meg. ÉN egy csütörtöki napon igényeltem online az Ügyfélkapun, és következő hét szerdán már be volt dobva az értesítés, hogy átvehetem a postán az ajánlott levelet...
2017. aug. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!