Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BCE-PSZK mennyire nehéz a...

BCE-PSZK mennyire nehéz a matek és az infó?

Figyelt kérdés
Levelezőre fogok járni, de gondolom ez nem számít a tananyag nehézségét illetően. Ha járok korrepetálásra akkor átvészelhető? Matekból gimiben közepes infóból négyes voltam.. infó érettségim 4-es lett (közép) matek hármas (közép).

2017. aug. 27. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:
31%

Benne van a nevében. Pénzügy. Igen, nagyon nehéz lesz, és ha középszinten 3-ast értél el, nem biztos, hogy ez a te utad.

Ízelítőül néhány tárgy: matematika, statisztika, pénzügyi alap, makro-és mikroökonómia, stb.

2017. aug. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
Matek érettségi nélkül mentem, sőt, 20 évvel érettségi után, 40 éves fejjel és lám, egyszer se buktam (eü szakközépben 2005 előtt a fizika volt kötelező, nem a matek)
2017. aug. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
70%
Én nappalin vagyok, 4es matekkal mentem, igazából nincs sok gondom. Az első évben jártam még matekból korrepetálásra, most voltam másodéves és most már magántanár nélkül is elboldogultam. Szóval a 3as matek miatt nem kell pályát váltanod. Nem tudom mi értelme mindig előadni hogy össze vissza buksz, ha nem ötös matekkal mész. Gyakorolj, készülj folyamatosan és nincs nagy gond.
2017. aug. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!