Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire fogadnátok el, hogy...

Mennyire fogadnátok el, hogy tanévkezdésre az egyik osztálytársatok aki fiú volt, lány névvel és külsővel jelenne meg az évnyitón?

Figyelt kérdés
Minket már felkészítettek arra, hogy lesz egy transzszexuális osztálytársunk, de nem tudom hogyan kell kezelni ezt a helyzetet. /Budapesti gimnázium ahova járok./
2017. aug. 28. 11:27
 1/8 anonim válasza:
23%
Fuhh...En se tudnam kezelni nyugi😶
2017. aug. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%
Most lesz egy transzszexuális ismeretlen osztálytársatok vagy egy konkrét volt osztálytárs változott így meg? Ez utóbbi szerintem nem lehetséges, a neve "nemét" biztos, hogy nem változtathatja meg gyerekként, és a külsejét se tudja számottevően hormonkezelés nélkül.
2017. aug. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
26%
Kezeljétek őt is természetesen. A transzszexualitás egy betegség úgymond, amitől ő lánynak érzi magát. Nem tehet róla, szóval ne bántsátok érte. Persze ha szándékosan csak a polgárpukkasztást csinálja, akkor ne foglalkozzatok vele. Egyébként nyugodtan lehet barátkozni is, gondolom nem fog harapni.
2017. aug. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Muszáj lenne elfogadnom, mert ő már eldöntötte, hogy ezt akarja, a véleményem irreleváns. Engem nem zavarna, de ez én vagyok. A legjobb az lenne, ha egy ilyesmi miatt nem kellene kirekesztettnek éreznie magát, de ez nemcsak rajtad, hanem az egész osztályodon múlik.
2017. aug. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2-el értek egyet: kissé zavaros ez a sztori. Ami azonban tény: mivel valószínűleg még kiskorú (18 alatti), így idősen sem hormonkezelést, sem műtétet nem végeznek.
2017. aug. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A párhuzamos nyelv osztályból jön át, tehát új osztálytárs, de ismerjük régről, hiszen ő a másik osztályba járt.
2017. aug. 28. 12:41
 7/8 anonim válasza:
100%
Az egyetemista évfolyamtársam fiú volt és most lány, a corvinuszra jár. Senki nem mondja meg róla, hogy valaha is fiú volt. Nagyon csajos lett a hormonoktól, de ő 21 éves. Nem tudom mennyire fogadnák el ezt a középsuliban, de egyetemen senkivel sem foglalkoznak.
2017. aug. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ki készített fel rá?
2017. aug. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!