Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Titeket zavarna ha egy rákos...

Titeket zavarna ha egy rákos lány az osztálytársatok lenne?

Figyelt kérdés

Szeptemberbe kezdődik a kemoterápiám... Valószínűleg ki fog hullani a hajam, félek, hogy kinéznek majd az új iskolámban ugyanis pont most érettségiztem. Új környezet új emberek. Lesz ott két barátnőm, de ennek ellenére félek, hogy megbámulnak majd.

19L


2015. aug. 14. 12:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy zavarna, eszembe se jutna. Remélném, hogy minden rendben lesz veled, és igyekeznék segíteni amiben csak lehet. :)


20/F

2015. aug. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha teheted, tegyél fel parókát. Akkor nem bámulnak meg, és szánakozó megjegyzéseket, pillantásokat sem kell hallgatnod.

A gyógyulásodért meg szorítok.

2015. aug. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Már hogy zavarna?! :)

Egyetem, ugye?

Mielőbbi gyógyulást!

2015. aug. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom, remélem hamar meggyógyulsz!

De ne aggódj, egyetemen nem szokás olyan dolgokért csesztetni az embereket, amiről nem is tehetnek. Pláne nem ilyen dolog miatt.

2015. aug. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Fel evig volt egy rakbol kigyogyulo osztalytarsam. Halasztania kellett,ugy kerult az en osztalyomba. Lenyeg a lenyeg, a tanarok ismertek regebbrol, kedvesek voltak vele meg mi is az osztallyal, probaltunk baratkozni, de persze eleg csendes volt, ami vegul is ertheto, mert nehez dolgon ment keresztul. Az o haja mar visszanovoben volt. Nem szoltuk meg soha, sot! Meg a legbunkobbik osztalytarsunk is csak sajnalta, mert keresztulment azon, amin. Egy problema volt csak, ez pedig a tanaroktol kapott kituntetett figyelem volt. Volt amelyiktol szep fuzetet kapott, a masiktol meg plussmacis kulcstartot, utobbit ora elejen, meg csak nem is akkor, miutan kicsengetnek, hanem ott elottunk valami szornyu tenyerbe maszo hangon... :D Megjegyzem, ez a tanar egy hazsartos sarkany volt, plusz lenezo.

Arra jukadnek ki, hogy ellenszenvet esetleg a tanaroktol kapott szanalommal jaro ajendekok, megkulonboztetes es ehhez hasonlok valthatnak ki. DE ezzel ne torodj, nem te tehetsz arrol, hogy sajnalnak es kimutatjak.:) Erot es egeszseget kivanok! :) A paroka meno, fogadd meg az elozo tanacsat! ;)

2015. aug. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez utóbbi mond valamit. El nem tudom képzelni, milyen érzés ehet, amikor mindennap látja valaki a sajnálatot és a szánalmat az emberek szemében, és hiába csak kedves és együtt érző akar lenni valaki, soha nem fogja fel azt, hogy a beteg ember inkább nem igényli a kitüntetett figyelmet, sem pedig a különleges bánásmódot. Ezt mindenképp jelezd majd, ha erre kerül sor. :)
2015. aug. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

nekem is volt ilyen osztálytársam, tökre szerettük, nagyon laza volt, minden nap másik parókában, volt neki olyan mikrofon frizus is :) szóval ő lazán vette nagyon, persze azért ez csak a látszat volt.


egyébként az egyetemen én már láttam egy csomó tolókocsist, bottal közlekedőt, sőt, vakot is, szóval ne aggódj, velük előzékenyebbek az emberek, nem pedig kiközösítők :)

2015. aug. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat, remélem tényleg úgy lesz, ahogy elmondtátok. Tanári szakra jelentkeztem, de orvosi papírt nem kaptam a betegség miatt így nem vettek fel. Az utolsó pillanatban jelentkeztem egy OKJs szakra az Athénében.

A paróka felmerült, de nem szeretnék hordani. A fenékig érő hajamat levágattam és elküldtem egy alapítványnak. Én nem tudnék mű hajat hordani. Azt mondják az orvosok, hogy nehezebben nő vissza alatta az igazi haj. Barátkozom majd a kendővel.

Köszönök mindent és azt kívánom bár visszakapnátok azt a boldog érzést, amit én kaptam a sorok olvasása közben.

2015. aug. 14. 13:59
 9/15 anonim ***** válasza:
73%

Szia milyen rákkal küzdesz?

Kitartást kívánok és azt, hogy gyógyulj meg mihamarabb

2015. aug. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hodgkin limfómám van, rosszindulatú nyirokcsomó daganat. Köszönöm!!! :)
2015. aug. 14. 16:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!