Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek be tudok illeszkedni?

Szerintetek be tudok illeszkedni?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam bent az iskolában könyvekért... És láttam hogy az "jövendőbeli" lány osztálytársaim (kb egy 7-en v 6-an) már jóban vannak.. én nem mentem inkább oda senkihez..

És Szerintetek milyen lesz az első nap?



2017. aug. 28. 14:50
 1/1 anonim válasza:

Ne parázz. Minden rendben lesz. Próbálj meg nyitott lenni és bátran közeledj másokhoz. Attól, hogy beszélgetnek egymással, még nem történik semmi, hiszen az ember a legjobb barátját is általában az iskolában ismeri meg.

Az első nap izgalmas, különleges, sok élményt rejt, sok mindent mondanak, sok mindenki lesz, akit még nem ismersz, ezért jól el fogsz fáradni. Összességében izgalmas lesz, tele új dolgokkal.

2017. szept. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!