Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyi lesz az ösztöndíjam?...

Mennyi lesz az ösztöndíjam? Károlira vettek fel, BTK, levelező.

Figyelt kérdés

Nem mintha annyira érdekelne, mert tudom, hogy rangosabb szakokon, egyetemen se olyan eget verő az összes, de érdekel.

Pár ezer ft?


2017. aug. 29. 01:05
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Lehet, hogy semmit sem kapsz. Milyen ösztöndíjra pályázol?
2017. aug. 29. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Miért erre pályázni kell? :D

Én azt hittem aki ösztöndíjas az automatikusan kap valami pénzt. Pályázás nélkül nincsen zsé?


Bocs, teljesen sötét vagyok egyetem terén, most megyek életembe először egyetemre.

2017. aug. 29. 01:19
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen minden juttatásra pályázni kell. Van szociális és tanulmányi ösztöndíj. Egyik a szociális helyzettől, másik a tanulmányi átlagtól függ. Viszont nálad ez alapban felejtős, mivel levelezős vagy. Amit leírtam a nappalisakra vonatkozik. Te nem kapsz semmit.
2017. aug. 29. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Levelezőn nem igazán jár semmilyen ösztöndíj, tanulmányi biztosan nem, de szerintem szoctám se, hacsak nem valami extra rossz helyzetben vagy.
2017. aug. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Érteeem.

Hát, mondom nem érdekelt annyira, csak kíváncsi voltam. Jövőre viszont átmegyek nappalira. :)

2017. aug. 29. 13:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Abba ne legyél annyira biztos. Nappaliról levelezőre könnyebb, fordítva nem igazán működik.. Max. ha újból jelentkezel a felvin, csak nappalira, és felvesznek. Ez nem igazán átjáróház..
2017. aug. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!