Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Semmelweis egyetem évnyitójá...

A Semmelweis egyetem évnyitójára hogyan mehetnek a hozzátartozók?

Figyelt kérdés
Kell nekik jegy?

2017. aug. 31. 17:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
40%
Minek mennenek? Nalunk ez utoljara altalanos iskola 2. osztalyban volt divat...
2017. aug. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
40%
Miért mennének? Ez nem nyilvános esemény.
2017. aug. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Roflkopter ***** válasza:
36%
Első kettő jól mondja, nehogy elvidd a szüleid mert ultragáz.
2017. aug. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy egyetemi évnyitó nem akkora esemény, hogy hozzátartozók is részt vegyenek rajta.
2017. aug. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%
Még nekem sem volt kedvem menni, nem hogy a családtagokat is elcipeljem ilyen hülyeségre.:D Nem hiszem, hogy oda bemehetnének. Arrol nem is beszélve, hogy a szaktársak kb ki fognak nézni, nem egy jo indulopont a többiek felé.
2017. aug. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Szerintem pedig az a hozzáállás gyerekes, aki gáznak tartja, ha a szüleivel jelenik meg valahol.

Egyébként több leendő csoporttársam említette, hogy eljönnének a szülei, azt hiszem, mi ezért nem nézzük ki egymást.

A kérdés pedig nem arra vonatkozott, hogy ki mit tart gáznak.

2017. aug. 31. 18:07
 7/16 anonim ***** válasza:
73%
Akkor sem a szülőknek szól. Ez egy megnyitó, maximum az illetékesek jelennek meg. De jegy minek kéne már? Nem is számítanak külsősökre.
2017. aug. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
64%

Ötödik vagyok.


Nem azt tartom gáznak ha a szüleiddel jelensz meg. Nyilván az emberek attól még elmennek a szüleikkel akár nyaralni is, mikor már felnőttek. Vannak olyan helyzetek, ahol már egyedül kell helytállnod, nem vagy már óvodás, hogy ne találj oda. És nem azért, de nekik semmi közük az iskolához, csodálkoznék, ha beengednék. Ez egy halom egyetemista számára van fenntartva, nincs kapacitásuk még a szülőket is beengedni. Meg egyébként is, minek mennének? Te vitted őket az összes általános iskola/gimi évnyitó/évzáró eseményére? Költői kérdések, nem várok egyikre sem választ.


Ahhoz meg pláne szokj hozzá, az egyetemen már nagyon nem szeretik a szülőket. Barátnőm anyja jött a beiratkozásra, a dékánhelyettes konkrétan megkérdezte, hogy mit keres itt? Ez egy egyetem, nem anyukával vannak kapcsolatban, ha telefonon felhívja a sulit, nem is adnak ki neki semmi információt a gyerekről.

2017. aug. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
78%
Nálunk már gimiben sem volt divat - sőt, már általános iskola felső tagozatban sem -, hogy az évnyitóra/évzáróra a szüleinkkel menjünk.
2017. aug. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
71%
Jöhetnek szülők, csak konkrétan nem tudom hogyan. Talán nem kell semmi. Jönnek is szép számmal. Gólya koromban a betűmmel késve érkeztünk és a szülők az összes maradék ülőhelyet elfoglalták, úgyhogy állhattuk végig az egészet. Kellemes volt.
2017. szept. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!