Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Semmelweis egyetem évnyitójá...

A Semmelweis egyetem évnyitójára hogyan mehetnek a hozzátartozók?

Figyelt kérdés
Kell nekik jegy?

2017. aug. 31. 17:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
65%

Le ne harapjátok már a fejét...

Én is most kezdem a Semmelweisen az évet, és rá van írva a meghívóra, hogy hozzátartozók is jöhetnek, korlátozott számban. Aki akarja, megmutathatja a szüleinek, barátnak, barátnőnek, nagymamának, nagypapának, kutyának, macskának (amíg még van hely), mivel, ahogy a neten láttam a tavalyi videóját, hatalmas fenék van kerítve az egésznek, és érdemes legalább egyszer megnézni a diákoknak is.

De nem kell, nem kötelezi rá senki, ő csak megkérdezte, hogy ez hogyan is működik.

2017. szept. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Utolsó kettő válaszadónak köszönöm. :)

A kioktató stílusú válaszokra csak annyit szeretnék reagálni, hogy elsősorban értelmezni kellene a kérdést, de ettől függetlenül sem kellene valakit, akit nem ismersz, helyből hülyének nézni. Minimális tiszteletet az interneten is meg lehet adni a másiknak.

2017. szept. 1. 16:25
 13/16 anonim ***** válasza:
30%
Tévedsz, nem hülyének nézlek, csak ovodásnak, aki nem tud egyedül, felhajtás nélkül elmenni egy évnyitora.;)
2017. szept. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Roflkopter ***** válasza:
25%
Nem az a gáz, hogy megjelensz valahol a szüleiddel, hanem az egész szituáció. Ők is elvittek téged a munkahelyükre? Esetleg elkísértek randira is? Nem látom értelmét, bizarr az egész, főleg hogy ez nem egy olyan neves, jeles esemény/ünnepély.
2017. szept. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
81%

Sziasztok!

Van ennek az éremnek másik oldala is: sok szülőnek, nagyszülőnek öröm és büszkeség, hogy a gyerekét felvették egy orvosi egyetemre, így szívesen elmenne az évnyitóra. Főleg az elsőévesek eskütételére.

Az én családomból a nagypapám volt olyan, hogy nagyon álmodozott arról, hogy előbb-utóbb valaki orvosira megy a családból. Így el is jött az elsős évnyitómra, a szüleim, többi nagyszülőm nem. (A továbbiakban egyáltalán nem is jártam évnyitókra egyetemen.) Jó, hogy eljöhetett, ugyanis a diplomaosztómra már nem fog tudni eljönni, elment azóta tüdőrákban. Máig sajnálnám, ha annak idején letörtem volna, hogy ne jöjjön évnyitóra, mert "ciki" a jelenléte, és majd diplomaosztóra...

2017. szept. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
81%

Bár tudom, hogy már lement, de szerintem a kioktató válaszolók 90%-a nem a Semmelweisre-

talán még egyetemre se jár, nem értem, miért kell válaszolni olyan kérdésre, amihez nincs sok közötök :D Az egész ceremónia nagyon szép, két éve én is szűkebb családommal jöttem. Csoporttársaim közül is sokakat elkísértek a szülei, ez nem egy középiskolai szintű évnyitó, az orvosi eskütételtől a beszédekig mind nagyon emlékezetes, amiből kár kihagyni a hozzátartozóid, csak azért, mert "gáz" :D

2017. szept. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!