Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budapesti 4 évfolyamos iskolák...

Budapesti 4 évfolyamos iskolák ahol van szabad hely 11. osztályban?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


mindenképp sulit szeretnék váltani bpn. Sajnos a mostani sulim közösségileg és oktatásilag is borzamas.


11.kbe fogok menni. előző évben 4es volt az átlagom. Végig kontaktáltam az összes elit iskolával bpn de a könyves volt az egyetlen aki hajlandó volt elbeszélgetni velem és vizsgáztatni. ma volt a kiértékelő és sajnos nem sikerült a matek miatt. elizgultam elrontottam.:(((


Szóval esetleg ha tudtok egy sulit ahol jó az oktatás és átlagban jó a közösség és tudjátok hogy van hely mert pl vki megbukott vagy elment máshova stb..az kérem jelezzen akár itt akár privátban. köszönöm.


2017. aug. 31. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:
4es átlaggal elit iskolába? Szakadok... Inkább valami átlag gimiben nézelődj.
2017. aug. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Rosszul fogalmaztam, nyilván nem az elte trefort meg fazekas féle sulikba próbálkoztam hanem berzsenyi, könyves, kölcsey,veres pálné, szent istván gimikbe.


Volt ahol teltházzal üzemel az intézet, volt ahol vissza se írtak és volt a kkg aminél sajna 4vizsgából 1 nem sikerült.


a 4es átlag hátteréről meg nem mondanék sokat max annyit hogy nem tükrözi a valós intelligenciát.

Illetve igen egy közepes gimnázium után érdeklődnék ahol azért értékelhető az oktatás és a közösség is.


a - azért ment neked.

2017. aug. 31. 18:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Jajj de nagy arcod van:-D Minuszolgass nem érdekel...és csak hogy tudd, ha olyan intelligens lennél, mint hiszed magadról, tanulás nélkül is meglenne az ötös, és nem egy bukott vizsga lenne a mérleged..Én elit gimibe jártam, 4.6 alatt szóba se álltak senkivel. Gondolom a stílusod miatt utáltak ki és kell iskolát váltanod:-D
2017. aug. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

a nagy arc neked jutott, ezért is van 50%od gykn. valószínűleg nem a bölcsességed hozta össze.


Illetve a "Szakadok... " kezdéssel szerintem te kezdted a stílusos párbeszédet.


Sajnos tévedésben vagy. Engem nem utálnak. Nem kell ahhoz utálva lennem hogy utáljak egy közösséget, de nyilván tisztában lennél a helyzet pszichológiájával ha olyan bölcs lennél.


"tanulás nélkül is meglenne az ötös, és nem egy bukott vizsga lenne a mérleged"


persze, meglenne az ötös aztán a magadfajták lesznek azok akik bekerülnek egyetemre mérnökin és kihullanak mint a szemét mert hozzászoktak ehhez a jó tendenciához.:) Aztán neked is csak a bukott zhk lesznek a mérlegeid.


Szóval ha nem tudsz a kérdésre válaszolni indulj máshova.

a - ment újfent.

2017. aug. 31. 18:42
 5/6 A kérdező kommentje:

innentől pedig a kérdést nem nézem, nincs kedvem olvasgatni a magadfajtákat.


aki tud információt az kérem privátban jelezzen, köszönöm-

2017. aug. 31. 18:46
 6/6 anonim ***** válasza:

Sajnos részben igaza van az előttem szólóknak. 4-es átlag 11-ben kevés egy budapesti TOP20-as gimibe. Csodálom, hogy a Könyvesbe behívtak, nem szokásuk 11es diákot átvenni. Inkább ritkán.

A helyedben gyengébb gimikkel próbálkoznék. Tudom ajánlani a 13. kerületben az Ady Endre Gimnáziumot. Esetleg ha mondasz kerületet akkor talán segíthet Neked a gyakori népe.

2017. szept. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!