Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikor tudják meg a diákok az...

Mikor tudják meg a diákok az érettségi eredményüket? És meddig jelentkezhetnek egyetemre?

Figyelt kérdés
A lényeg annyi, hogy látják az eredményüket, mielőtt beadják a jelentkezést?
2017. szept. 1. 16:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem, jelentkezni február közepéig lehet kb (a szeptemberben induló képzésekre) az érettségi eredménye meg június közepén, végén derül ki, attól függően, hogy ki mikor szóbelizik. Szóval előbb jelentkezel és utána érettségizel, meg utána tudod meg az eredményt is. Kivéve persze ha x évet kihagysz, pótfelvételizel vagy keresztfélévesre mész.
2017. szept. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Azt hittem csak elnéztem. Mert hiába sejhetem nagyjából az eddigi teljesítményem alapján, mire számíthatok, érhet meglepetés. Így azért lehet jobban át kell gondolni, hogy mégis mit jelölnék meg.



Köszönöm a válaszodat!

2017. szept. 1. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!